Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Прес-служба УТ-1 написала заяви на звільнення.

14 жовтня, 2008 р.

   
     Усі співробітники прес-служби УТ-1 написали заяви на звільнення. Про це «МедіаБізнесу» повідомила колишній прес-секретар каналу Олена Доценко.
    
    «Наша телекомпанія завжди вирізнялася тим, що не розуміла для чого їй потрібна прес-служба. І справа навіть не в керівнику: Василь Ілащук (виконувач обов’язків президента Національної телекомпанії України) – хороша людина. Але ми працювали на вихідні й свята, на наші плечі лягло висвітлення «Євробачення» з Ані Лорак, «Дитячого Євробачення» і багатьох заходів національного масштабу, але обіцяних премій ми так і не дочекалися, – пояснює мотиви звільнення Доценко. – Крім того керівники каналу вважали за можливе давати коментарі не радячись з нами, а в разі чого винною залишалася прес-служба» - повідомила пані Даценко.
    
    За її словами, працювати на телеканалі відмовилися також старша редактор прес-служби Оксана Сидоренко та редактор Юлія Водоп’ян.
    
     Доценко стверджує, що рішення піти з каналу її спонукало нещодавнє звільнення з Першого національного керівника pr-служби Лариси Попової. «У Попової було кілька конфліктів із керівництвом. А оскільки всі ми вважали себе її командою, то логічно було піти. У нас є профільна освіта, знання іноземних мов – все те, що потрібно сучасній людині для гідного працевлаштування», – додає Олена Доценко.
    Джерело:http://imi.org.ua/
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати