Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Українські фонди сприятимуть утвореню мережі журналістів - розслідувачів.

20 жовтня, 2008 р.

   
    13-14 грудня 2008 року у Києві в готельному комплексі «Джерело» (Пуща-Водиця) відбудеться дводенна конференція «Журналістські розслідування у Східній Європі: стан, проблеми, досягнення та перспективи розвитку». Захід проводиться в рамках проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) спільно з Бюро журналістських розслідувань «Свідомо» та міжнародним проектом підтримки журналістських розслідувань SCOOP (Данія).Програму конференції можна знайти на сайті: http://imi.org.ua.
    
    Мета конференції – зібрати журналістів, які мають досвід проведення розслідувань, для обміну досвідом, спілкування, обговорення проблем, з якими стикаються журналісти в процесі проведення розслідувань, і таким чином сприяти утворенню мережі журналістів-розслідувачів в Україні.
    
    Реєстраційна плата за участь у конференції дорівнює 700 грн., дає право на участь у засіданнях та майстер-класах конференції та компенсує вартість пакету конференційних матеріалів та харчування протягом конференції (2 обіди, 3 кава-паузи та фуршет). Учасники самі покривають власні транспортні витрати. Якщо вам необхідно проживання в готелі «Джерело», організатори зможуть допомогти вам з його бронюванням, а ви зможете оплатити його вартість при поселенні (одномісний номер – від 279 грн., місце в двомісному номері - від 186 грн., сніданок – 50 грн.).
    
    Якщо ви хочете взяти участь у конференції, необхідно надіслати реєстраційну форму з обраною програмою на е-мейл info@irrp.org.ua. Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. до 28 листопада 2008 року. Додаткові запитання ви можете поставити за номером 8-067-547-2233. Напередодні конференції всі учасники отримають необхідну додаткову інформацію та рахунки-фактури.
    
    З повагою,
    ІРРП
    
    Проект „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні „Гідна Україна” (www.msi-action.org.ua) реалізує компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США) та Міжнародної корпорації «Виклики тисячоліття» (МСС).
    Джерело: http://imi.org.ua/
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати