Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


МЗС звинувачує Росію у перешкоджанні розгляду Голодомору в ООН.

24 жовтня, 2008 р.

   
    Генеральний комітет генасамблеї ООН після гострих дебатів відклав прийняття рекомендації про включення до порядку денного нинішньої сесії генасамблеї питання про Голодомор 1932-1933 років в Україні.
    
    Про це повідомляєУкраїнська правда з посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ України.
    
    "Російська Федерація, використовуючи важелі впливу постійного члена радбезу ООН, шляхом відвертого тиску і шантажу намагається позбавити державу-члена ООН права поставити важливе для неї питання на порядок денний ООН - найбільш представницької всесвітньої організації", - заявляє МЗС.
    
    "Такі дії суперечать букві і духу статуту ООН, а також правилам процедури Генеральної асамблеї. Неконструктивна позиція Російської Федерації йде всупереч підходам світової спільноти в оцінках природи Голодомору", - додають у міністерстві.
    
    МЗС пояснює, що "це відображено, зокрема, в одностайно ухваленій 23 жовтня 2008 року Європейським парламентом резолюції про вшанування трагедії Голодомору 1932-1933 років в Україні".
    
    "Цією резолюцією Голодомор визнано "жахливим злочином проти українського народу" та "злочином проти людства". У документі Європарламенту також висловлено співчуття українському народу, який постраждав від Голодомору 1932-1933 років в Україні", - додають в міністерстві.
    
    МЗС повідомляє, "що робота з включення питання щодо Голодомору 1932-1933 років в Україні до порядку денного Генеральної асамблеї ООН триває".
    Джерело:http://imi.org.ua/
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю