Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Журналістів Буковини вчили писати про СНІД.

28 жовтня, 2008 р.

    Близько двадцяти досвідчених та юних буковинських журналістів з місцевої школи журналістики «Юнпрес» навчались толерантно та коректно висвітлювати проблему ВІЛ/СНІД. 24 жовтня в Чернівецькому прес-клубі медійники зібралися на семінар «ЗМІ та ВІЛ/СНІД. Особливий погляд».
    
    Кваліфіковані тренери (головний лікар Обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІД Юрій Лесюк, журналістка, начальник відділу в Управлінні інформації та зв’язків зі ЗМІ ОДА Маріанна Антонюк, соціальний працівник проекту «Ти не одна» Наталя Сапожнікова, регіональний представник ВМ ЛЖВ Володимир Антонюк) розповіли присутнім як якісно писати про ВІЛ/СНІД. Вони зазначили на вагомості журналістської роботи в подоланні ВІЛ/СНІД, на необхідності коректно та толерантно писати матеріали з даної тематики, уникати лексичних недоречностей (таких як «чума ХХІ століття» тощо).
    
    Тренери наголосили, що журналіст повинен керуватися правилом «Не зашкодь!», а також на тому, що, пишучи про людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, не варто моралізувати щодо шляхів зараження, адже він, як і лікар, має лікувати хворого, а не засуджувати. Саме завдяки ЗМІ можна подолати стигму і дискримінацю ВІЛ-позитивних людей з боку громадськості.
     Джерело: http://imi.org.ua/
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати