Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Західній Європі існують проблеми з дотриманням прав іммігрантів.

3 листопада, 2008 р.

   
    Експерти міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch вважають, що в деяких країнах Західної Європи має місце дискримінація іммігрантів із неєвропейських країн. Про це повідомляє ПІК.
    
    У контексті цієї проблеми особливо яскравим є приклад Нідерландів, де з 2006 року законодавчо закріплено обов’язок потенційних іммігрантів складати так звані імміграційні тести, зокрема тести на знання державної мови. Правозахисники вважають несправедливим є те, що такі тести мають складати лише іммігранти з таких країн, як, скажімо, Марокко та Туреччини. Натомість дія цієї законодавчої норми не розповсюджується на іммігрантів із країн Західної Європи. Крім того, про запровадження схожих норм подумують також такі країни, як Данія, Великобританія, Німеччина та Франція.
    Експерт із Західної Європи Human Rights Watch Хале Хахрок стверджує: «Досвід Нідерландів засвідчує, наскільки важливо, щоб інтеграція іммігрантів у європейські суспільства відбувалася з дотриманням їхніх прав. Інтеграція, що спиратиметься на дискримінацію призводитиме лише до відчуження іммігрантів від суспільства, а це вже безпосередньо унеможливлюватиме інтеграцію».
    
    Також експерти Human Rights Watch вважають, що дискримінаційні норми законодавства щодо іммігрантів із неєвропейських країн перешкоджають возз’єднанню сімей. Адже доволі часто люди прагнуть отримати дозвіл на проживання або ж громадянство певної країни через те, що в цій країні вже проживають члени їхньої родини.
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати