Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Толерантність як шлях до Європи.

3 листопада, 2008 р.

    6 листопада в Україні стартує Тиждень Толерантності та Європейський Молодіжний Тиждень. Вони стануть завершальним етапом загальноукраїнської кампанії «Толерантність як шлях до Європи», що вперше пройшла в Україні в цьому році.
    
    Не будемо байдужими до кожного, хто живе поряд та навчимося розуміти й миритися із особливостями інших!
    
    Тиждень Толерантності та Європейський Молодіжний Тиждень розпочнеться з 6 та триватиме до 16 листопада 2008р. Організаторами заходів в межах Тижня толерантності будуть навчальні заклади, шкільні європейські клуби, громадські організації, культурно-освітні установи з понад 50 міст України.
    
    Під час Тижня Толерантності буде презентовано результати опитування на тематику толерантності, що проведено серед молоді у 18 регіонах України, а також буде проведено нагородження переможців всеукраїнського творчого конкурсу на тематику толерантності. В 20 регіонах України на завершення Тижня Толерантності відбудеться хода „Засвіти ліхтарик толерантності!”
    
    З вересня місяця в Україні проходить загальноукраїнська кампанія «Толерантність як шлях до Європи», що проводиться громадською організацією «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» разом з Мережею проєвропейських організацій в межах «Європейського року Міжкультурного діалогу” за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Завданням кампанії є поінформувати громадськість про зміст європейської цінності - толерантності, збільшити кількість українців, що поділяють цю цінність, вивчити рівень розуміння терміну толерантність в Україні, привернути увагу до проблем нетерпимості до різних груп в Україні.
    
    Учасниками кампанії стали представники громадських організацій, шкіл, європейських клубів, позашкільних закладів, університетів з понад 20 регіонів України. – всі, хто висловили своє заперечення будь-яких проявів нетерпимості та дискримінації Людини.
    
    Партнерами кампанії виступають Офіс Ради Європи в Україні, мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії», Ресурсний Центр для країн Східної Європи і Кавказу SALTO – МОЛОДЬ Консорціум центрів європейської інформації в Україні, Представництво Європейської Комісії в Україні. За цей час до кампанії з промоції провідної європейської цінності – толерантності в українському суспільстві приєдналося понад 50 громадських організацій, шкіл, європейських клубів, університетів, бібліотек та навчальних центрів з 20 областей України та АР Крим.
    
    Протягом вересня-жовтня в рамках кампанії пройшов всеукраїнський конкурс малюнків, фотографій, есе, творів, історій, віршів, гасел та відеороликів на тематику толерантності для шкільної та студентської молоді, на який подано 437 робіт. На сайті кампанії www.tolerant.org.ua можна переглянути всі роботи та проголосувати за них. Також у жовтні місяці відбувся конкурс на кращі місцеві ініціативи з проведення Тижня Толерантності в регіонах України і 10 громадських організацій в партнерстві з навчальними закладами будуть проводити 6-16 листопада мистецькі та медіа-акції, тренінги, круглі столи, семінари та багато цікавих заходів на тематику толерантності із залученням молоді.
    
    Контактні особи (координатори):
    Оксана Бондар
    ГО ВРЦІ «Креатив»
    тел: +38-0432-524580
    tolerantua@gmail.com
    
    Оксана Полівчак
    ГО «Наші візії»
    Тел. +38-0979040847
    
    
    Джерело : Толерантність як шлях до Європи
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати