Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Всеукраїнський конкурс з виборчого права.

3 листопада, 2008 р.

    Українська молодіжна фундація політико-правових досліджень «МАТЕЗІС», ВМГО «Національний молодіжний правничий Союз» ОГОЛОШУЮТЬ про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з виборчого права, присвяченого черговій позачерговій виборчій кампанії в Україні. До участі у Конкурсі запрошуються студенти та аспіранти ВНЗ України.
    
    Українська молодіжна фундація політико-правових досліджень «МАТЕЗІС», ВМГО «Національний молодіжний правничий Союз» ОГОЛОШУЮТЬ про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з виборчого права, присвяченого черговій позачерговій виборчій кампанії в Україні.
    
    До участі у Конкурсі запрошуються студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України.
    
    Ваша творча робота у формі есе (нарису) або наукової роботи має розкривати одну з таких тем:
    1. Оптимальна виборча система для України: проблема вибору або «труднощі перекладу».
    2. Безпосереднє народовладдя: проблеми і перспективи впливу народного волевиявлення на внутрішню політику держави та її роль у міжнародних зносинах. Російсько-український та україно-американський контекст.
    3. За яких умов вибори в Україні зможуть стати ефективним інструментом впливу народу на своїх обранців та реальною гарантією конституційних прав громадян на участь в управлінні державними справами?
    4. Законодавча регламентація процесу виборів в правових реаліях сучасної України та виборчі традиції зарубіжних країн: порівняльно-правовий аспект.
    
    Ваша робота повинна відповідати проблематиці та обраній темі Конкурсу, бути викладеною у формі твору-есе або наукової роботи, містити самостійне дослідження та власний політико-правовий аналіз окресленої проблеми.
    Мова конкурсної роботи: українська або російська (на вибір учасника).
    Обсяг роботи: від 12 000 до 20 000 друкованих знаків (з урахуванням пробілів).
    Робота повинна складатися з титульного листа (на якому необхідно вказати назву роботи відповідно до обраної теми, ПІБ конкурсанта, навчальний заклад, спеціальність, курс, посаду і місце роботи (якщо працює), поштову адресу (із обов’язковим зазначенням поштового індексу), контактні телефони, E-mail), власне тексту роботи, а також переліку використаної літератури. Будь-які посилання на першоджерело робити у вигляді посторінкових зносок. До роботи бажано додати своє фото в електронному форматі (для публікації на сторінках сайту, а також у збірнику наукових праць та періодичному виданні).
    
    Враховуватиметься актуальність поданого матеріалу, глибина дослідження проблеми, аргументованість наведених суджень та логіка викладу.
    
    Для участі у Конкурсі конкурсну роботу необхідно надіслати не пізніше 1 грудня 2008 року (включно) на адресу електронної пошти mathesis@ukr.net.
    
    Результати Конкурсу будуть оголошені до дня виборів, 14 грудня 2008 року. Переможці будуть нагороджені дипломами і грошовими преміями:
    За І місце: 3000 грн.
    За ІІ місце: 2000 грн.
    За ІІІ місце: 1000 грн.
    
    Усі учасники Конкурсу незалежно від результатів одержать сертифікати про участь у Конкурсі. Кращі роботи будуть опубліковані.
    
    З будь-яких питань щодо умов Конкурсу звертайтеся за адресою електронної пошти mathesis@ukr.net або шукайте їх на офіційному сайті www.mathesis.org.ua.
    
    
    Джерело : ВМГО "Національний молодіжний правничий Союз"
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати