Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Дебати проти расизму, дискримінації та ксенофобії.

5 листопада, 2008 р.

    18 листопада Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні організовує дебати, присвячені існуючим проблемам расизму, дискримінації та ксенофобії. Основною метою дебатів є пропагування діалогу в сфері культурного різноманіття у студентів Західної України та молоді загалом шляхом пропагування важливості міжкультурного діалогу.
    
    Під час проведення дебатів студенти університетів матимуть широкий спектр власних аргументів щодо культурного різноманіття. Очікується, що захід відвідають більше ніж 100 молодих людей, включаючи студентів університету, представників молодіжних організацій та національних меншин. Присутня на дебатах аудиторія також матиме можливість висловити власну думку.
    
    Дебати супроводжуватимуться інтерактивним спілкуванням в рамках ярмарку різноманіття у форматі «Живої бібліотеки». Студенти матимуть можливість поспілкуватися з представниками різних груп національних меншин та дізнатися про їхній власний досвід у сфері різноманіття.
    
    «МОМ організовує дебати, оскільки ми прагнемо допомогти молоді зрозуміти, що діалог – це шлях для вирішення проблем. Здатність та бажання кожного громадянина долучитися до міжкультурного діалогу допоможе нашій країні розкритися та розширити свої можливості для розвитку», говорить Яна Тяпкіна, експерт МОМ щодо проекту Ініціатива Різноманіття.
    
    Проект організовано Представництвом МОМ в Україні та профінансовано Урядом Канади (представленим Канадським Агентством Міжнародного Розвитку (КАМР), через Канадський Фонд Підтримки Місцевих Ініціатив (Канадський Фонд), в партнерстві з ВМГО «Дебатна академія», ГО «Дівочий клуб Юнка», проектом Крешер та Львівським університетом імені Івана Франка.
    
    Протягом грудня 2008 року – квітня 2009 року МОМ планує організувати подібні дебати та ярмарки різноманіття на Закарпатті - в Ужгороді, Івано-Франківську, Тернополі та Чернівцях.
    
    18 листопада 2008 року о 14:30 у Кіноглядацькій залі «Центру культури та дозвілля» (Студентський клуб), (головний корпус, вул. Університетська 1) Львівського університету імені Івана Франка.
    
    Джерело : МОМ в Україні
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати