Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс на участь в програмі Колегіуму ім. Теодора Хойса Фонду ім. Роберта Боша та Спілки МітОст на 2009 рік.

11 грудня, 2008 р.

   
    
    Громадянському суспільству потрібні ідеї кожного з нас, воно живе ТВОЄЮ активностю. Саме тому Колегіум ім. Теодора Хойса підтримує молодих людей в віці від 18 до 25 років з 30 країн на їх шляху до конкретизації та реалізації власних ідей по покращенню власного оточення.
    
    В рамках програми учасники протягом одного року перетинають кордони, руйнують стереотипи в своїх головах, обмінюються своїм розумінням та досвідом демократії та втілюють в життя власні проектні ідеї. При цьому учасники самостійно вибирають свій власний простір змін (чи то політична освіта, соціальні проекти або культурні акції) та проектний метод (семінар, театральні методи, робота зі ЗМІ і т.д.) Програмний рік стартує влітку з п’яти міжнародних семінарів, де учасники за допомогою інтернаціональної тренерської команди іновативними та креативними методиками опрацьовують суспільно важливі теми та розробляють власні проектні пропозиції. Восени учасники семінарів мають можливість подати проектні заявки на розгляд до журі Колегіуму і, якщо проект знаходить підримку, вони запрошуються на спеціалізовані міжнародні семінари з проектного менеджменту та проектних методів. З весни починається реалізація проектів учасниками у себе вдома за підтримки менторів та випускників Колегіуму.
    
    Програмний рік закінчується влітку великим підсумковим семінаром, де всі учасники презентують реалізовані проекти, рефлектують щодо їх суспільної релевантності та власного розвитку, а також будують плани на майбутнє. Випускники програми мають власну мережу з можливостями подальшої участі в спільних ініціативах або організації проектів, яка на даний момент нараховує біля 800 молодих людей з різних країн Європи, Середньої Азії та Кавказу.
    
    Робочою мовою програми є німецька, тому знання цієї мови на робочому рівні є умовою для участі в Колегіумі.
    
    До 28 лютого 2009 року молоді люди з 18 до 25 років з достатніми знаннями німецьої мови можуть подавати онлайн заявки (www.theodor-heuss-kolleg.de) на участь в одному з літніх семінарів на наступні теми:
    - (0901) Що таке щастя? Для мене, для суспільства, для різних культур. (18.07.–1.08.2009)
    - (0902) Штамп у паспорті. Стереотип у голові? (25.07.–8.08.2009)
    - (0903) Твоя тема – ти визначаєш. (26.07.–8.08.2009)
    - (0904) Довіра в кризі? Особистість, суспільство, держава (1.–15.08.2009)
    - (0905) ЗМІ@сприйняття (1.–15.08.2009).
    
    Всю інформацію про програму можна отримати на сайті www.theodor-heuss-kolleg.de та за електроною адресою info@theodor-heuss-kolleg.de
    
    Джерело : Колегіум ім. Теодора Хойса Фонду роберта Боша та Спілки МітОст
    
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю