Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Відвідувачі з Євросоюзу часто порушують ліміт на перебування в Україні.

23 грудня, 2008 р.

    На українському кордоні побільшало порушників, які перевищили дозволені терміни перебування в країні. Таку статистику виявлено завдяки запровадженню нової автоматизованої системи фіксації відомостей про в’їзд іноземних громадян в Україну.
    
    Система, яка пропрацювала останніх два місяці у тестовому режимі на пунктах пропуску українського кордону, показала, що іноземні громадяни активно порушують терміни перебування. Причому найчастіше так чинять саме громадяни країн Євросоюзу, констатують у Держприкордонслужбі. Як розповів в інтерв’ю „Німецькій хвилі” офіційний речник Держприкордонслужби Західного регіону Володимир Шеремет, це унікальна комп’ютерна програма, розроблена в адміністрації прикордонної служби, вона дозволяє автоматично фіксувати в’їзд іноземців і підраховує дні перебування.
    
    „Якщо система показує, що іноземці, які хочуть в’їхати в Україну, в минулому перевищили терміни перебування, таких осіб – не впускають. Впродовж лише одного дня на українсько-польському кордоні не впустили біля ста поляків”,- каже Шеремет. І додає, на західному кордоні саме поляки найчастіше порушують терміни.
    
    Польська сторона вже звернулася до українських прикордонників з проханням дозволити на період свят перетинати кордон таким порушникам. Втім, особи, які залишають Україну та порушили терміни, змушені заплатити чималий штраф, а то і отримують заборону на в’їзд на 5 років. Якщо донедавна порушники активно підробляли „дато-штампи” у закордонних паспортах, то тепер, завдяки автоматизованій реєстрації, це вже буде не дієво.
    джерело: www.dw-world.de


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю