Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Лише 18,8% українців вважають доступ до правосуддя задовільним.

23 грудня, 2008 р.

    Лише 18,8% українців вважають доступ до правосуддя задовільним, у той час як 73,4% опитаних відповідно не вважають суд ефективним механізмом захисту прав та свобод. Такі дані дослідження, проведеного Міжнародною громадською організацією "Дім свободи - Україна", яке було представлено під час круглого столу на тему: "Рівень доступу до адміністративного судочинства як фактор забезпечення ефективного балансу інтересів громадськості та державної системи", який відбувся сьогодні в УКРІНФОРМІ.
    
    Як розповіла під час круглого столу директор Міжнародної громадської організації "Дім свободи - Україна" Світлана Франчук, загалом, як свідчать результати експертних досліджень за останні 2 роки, українці вкрай низько оцінюють власні можливості доступу до справделивого судочинства. Така ситуація зумовлена залежністю судової системи від державної влади (а на місцях й від політичних сил, або ж олігархічних груп), а також надзвичайно високим рівнем корупції в судах.
    
    У 2005 році, розповіла С.Франчук, почала функціонувати система адміністративного судочинства, становлення якої продовжується і сьогодні. Згідно результатів досліджень і експерти, і громадяни високо оцінюють існування адміністративних судів. Тому забезпечення високої ефективності їх функціонування залишається досить важливим питанням.
    
    Організація "Дім свободи - Україна" представила проект, спрямований на визначення доступу до адміністративного судочинства. Проект передбачає проведення моніторингу та аналізу діяльності адміністративних судів. Основні завдання проекту - оцінити рівень якості послуг, які надаються адміністративними судами, визначити проблеми в системі адміністративного судочинства в Україні та виробити рекомендації щодо покращення доступу громадян до судових послуг та для підвищення ефективності роботи адміністративних судів та системи судочинства в цілому.
    джерело: maidan.org.ua
    
    

Sony Ericsson новости


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю