Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Правова допомога – частина всебічної стратегії охорони здоров'я.

23 грудня, 2008 р.

    Чернігівський Центр Прав Людини розпочав реалізацію проекту „Покращення життя споживачів ін’єкційних наркотиків та людей, що живуть з ВІЛ,СНІД, через правову допомогу та освіту”.
    
    В рамках діяльності проекту передбачається надання правової допомоги СІН та ЛЖВ, захист прав в суді по наступним пріоритетним напрямкам:
    - проблеми, з якими стикаються жінки — споживачки наркотиків,
    - проблеми збереження власності,
    - проблеми збереження та відновлення офіційних документів.
    
    За результатами документування, дослідження та надання правової допомоги (юридичні консультації та допомога адвоката) буде видано аналітичний звіт – узагальнення та аналіз всіх випадків та справ, пов’язаних з порушенням прав СІН та ЛЖВ, показ механізмів їх захисту, вдалі приклади.
    
    В рамках проекту також буде видана інформаційно-освітня брошура для суддів, представників правоохоронних органів, адвокатів. В брошуру будуть включені напрацьовані методологічні рекомендації, алгоритми ведення типових справ, опис того, яким чином вдалося досягти успішного прецеденту з метою поширення позитивної практики.
    
    Для підвищення рівня правової освіти, усвідомлення необхідності дотримання та захисту прав СІН та ЛЖВ, усвідомлення необхідності неупередженого та справедливого розгляду судових справ, пов’язаних з СІН та ЛЖВ, будуть проведені семінари для суддів, працівників правоохоронних органів, адвокатів.
    
    Правова допомога повинна стати частиною всебічної стратегії охорони здоров’я для людей, які вживають наркотичні речовини. Вирішення правових проблем споживачів наркотичних речовин допомагає їм дотримуватись режиму лікування ВІЛ, не потрапляти за грати, де їх стан погіршуватиметься, а також загалом врегульовує їх залежність.
    
    Запропонований проект має на меті захист й забезпечення прав і законних інтересів СІН та ЛЖВ. Комплексний підхід – правовий компонент, аналітичний та інформаційний - це запорука успіху у вирішенні цієї проблеми.
    
    Проект буде виконуватись спільно з Управлінням охорони здоров’я Чернігівської ОДА, УМВС України в Чернігівській області, Чернігівськими громадськими організаціями – обласним відділенням всеукраїнської організації ЛЖВ, Центр „Доброчин”.
    
    Діяльність проходить за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”.
    
    
    
    Джерело : Чернігівський Центр Прав Людини
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю