Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс есе «Я - Обама: 10 кроків у зовнішній політиці».

23 грудня, 2008 р.

   
    У рамках святкувань свого 5-річчя, Ліга політологів міжнародників «ДИПКОРПУС» спільно з Інформаційно-ресурсним центром Посольства США в Україні та Американською бібліотекою оголошує конкурс есе під назвою: «Я - Обама: 10 кроків у зовнішній політиці».
    
    Конкурс присвячений обранню 44-м Президентом Сполучених Штатів Америки Барака Обами – найнеординарнішого лідера сучасності.
    
    Від зовнішньої політики Білого Дому вже протягом довгого часу залежить доля багатьох держав світу. Обама виграв одні з найважчих виборів за усю історію США. Тепер увесь світ чекає від нього змін і навряд чи можна знайти людину, яка буде байдужою до того, яку саме зовнішню політику буде впроваджувати Вашингтон у найближчі роки.
    
    Україно-американські відносини останніх років можна охарактеризувати як дружні та стабільні. Наша країна стала на шлях розвитку демократії і є лідером у розвитку демократичних процесів серед країн колишнього СРСР. Саме тому зовнішня політика США також відіграє неабияку роль у житті нашої держави.
    
    Ми пропонуємо студентам-міжнародникам, а також усім, хто цікавить міжнародними відносинами уявити себе новообраним лідером найвпливовішої держави світу та викласти у формі есе свої думки та пропозиції щодо розвитку зовнішньої політики Сполучених Штатів Америки під керівництвом Барака Обами.
    
    Вимоги до написання есе:
    
    Мова: українська, російська, англійська.
    
    Об’єм есе: не менше 500 слів.
    
    Останній термін подачі есе: 20 січня 2009 року, 13:00.
    
    Конкурс триватиме з 22 грудня 2008 року по 20 січня 2009 року – дня інавгурації Барака Обами на пост Президента США. Надсилайте свої есе на електронну адресу: dipcorpus-kyiv@ukr.net з поміткою «Конкурс есе».
    
    Найкращі роботи будуть нагороджені цінними книжками та публікаціями від Інформаційно-ресурсного центру Посольства США в Україні, а також опубліковані у ЗМІ. Церемонія нагородження відбудеться 30 січня 2009 року у Києві у приміщенні Американської бібліотеки за участю представників Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.
    
    Ліга «ДИПКОРПУС» заохочує усіх міжнародників взяти участь у конкурсі! Ваша думка надзвичайно важлива для розвитку сучасних міжнародних відносин!
    
    Контакти Оргкомітету конкурсу есе:
    адреса: а/с 489-в, м. Київ-1, 01001
    тел.: + 38 (066) 42-42-802 ; + 38 (097) 380-64-86
    сайт: www.dipcorpus.at.ua
    e-пошта: dipcorpus-mdgu@ukr.net
    ICQ: 484294679
    
    Джерело : Оргкомітету конкурсу
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю