Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс на отримання грантів благодійних проектів-2009.

23 грудня, 2008 р.

    Міжнародний Жіночий Клуб м. Києва (МЖКК) має честь оголосити Конкурс на отримання грантів для благодійних проектів 2009 року. За умовами конкурсу гранти у розмірі до 100 тисяч гривень можуть бути надані офіційно зареєстрованим українським та міжнародним благодійним недержавним організаціям, що працюють у м. Києві та Київській області та підтримують людей похилого віку, інвалідів, дітей та жінок.
    
    Організації, зацікавлені в участі у змаганні на отримання благодійного гранту МЖКК, можуть отримати аплікаційні документи англійською та українською мовами, надіславши до МЖКК запит електронною поштою: office@iwck.org або ж завантажити з веб-сайту МЖКК: www.iwck.org .
    
    Заявки на гранти повинні бути доставлені до офісу МЖКК не пізніше 15:00 30 січня 2009 року.
    
    У додатку до цього повідомлення Ви можете знайти пакет аплікаційних документів на обох зазначених мовах, який включає основні засади проведення конкурсу, критерії оцінювання проектів та аплікаційний формат.
    
    15 січня 2009 року, у четверг,з 10:00 по 14:00, в офісі МЖКК (м. Київ, вул. Пушкінська,39 кв.51, код вхідних дверей 250) відбудуться інформаційні збори для недержавних організацій з роз’яснення основних засад проведення конкурсу, критеріїв відбору проектів та особливостей заповнення аплікаційних документів. Будь ласка, не пізніше 12 січня 2009 року зареєструйтеся для участі в цих зборах за електронною поштою: office@iwck.org.
    
    Члени та персонал офісу МЖКК будуть в змозі відповідати на будь-які питання стосовно конкурсу з отримання грантів ТІЛЬКИ під час інформаційних зборів.
    
    
    Джерело : Міжнародний жіночий клуб м. Києва
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю