Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


01/11/2011 - відбулася зустріч делегації Фундації Чинність закону із Губернатором Говардом Діном.

4 листопада, 2011 р.

    01/11/2011 - делегація Фундації "Чинність закону" зустрілась із Губернатором Говардом Діном. Цілих дві години Говард Дін відповідал на запитання аудиторії. Дуже багато цікавенного розповів цей відомий американський політик. Губернатор Говард Дін є колишнім Головою Національного Демократичного Комітету США (головний координуючий орган Демократичної партії США), кандидат у Президенти США, шестиразовий губернатор штату Вермонт та лікар за освітою. Зараз він працює у якості незалежного консультанта у сфері поширення громадської політичної активності в усьому світі, використання джерел альтернативної енергії, охорони здоров'я тараннього розвитку дитини . Говард Дін також є членом Ради Директорів Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (НДІ), Головою Правління клубу прогресивної літератури, підтримує діяльність інформаційної мережі CNBC та є засновником організації Демократія для Америки.
    Дін почав свою кар'єру державного службовця у 1982 році, коли він змінив роботу лікаря на представницьку посаду у штаті Вермонт. Дін працював губернатором впродовж 12 років -- він є другим губернатором штату Вермонт з найбільшою тривалістю перебування на цій посаді.
    Користуючись повагою представників обох таборів політичного спектру США, Дін виконував обов'язки голови Національної Асоціації губернаторів та Конференції губернаторів у регіоні Нова Англія (конгломерат шістьох штатів у північно-східній частині США) у час, коли він працював на посаді губернатору Вермонту. Говард Дін залишив свою посаду у штаті Вермонт, щоб взяти участь у виборчий кампанії на посаду Президента США у 2003 році, під час якої він застосував інноваційні стратегії залучення коштів у мережі Інтернет.
    Як голова Національного Демократичного Комітету, Дін розробив та запровадив «Стратегію 50 штатів» та розробив інструменти передвиборчої кампанії 21 століття. Завдяки Говарду Діну Демократична партія США здобула історичні перемоги у 2006 та 2008 роках. Під його проводом значні ресурси були спрямовані на відновлення потенціалу Демократичної партії шляхом запровадження та посилення організаційних інструментів, технологічних можливостей та інфраструктури, які були потрібні для забезпечення перемоги та закладення фундаменту створення довготермінової більшості, представленої Демократичною партією.
    До початку своєї політичної кар'єри, Дін отримав диплом бакалавра політології Йельського Університету у 1971 р. та здобув освіту лікаря у Медичному Коледжі імені Альберта Ейнштейна у м. Нью-Йорк у 1978 р. Після закінчення практики у Медичному Центрі Шпиталю Вермонту він працював лікарем у Шелбурні, що у штаті Вермонт.
    Дін одружений із лікарем Джуді Штайнберг, у них є двоє дітей, Анна та Пол.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю