Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Німецька принцеса рятуватиме імідж України спільно із громадянським суспільством

17 листопада, 2011 р.

    *** Сьогодні в Києві перебувала принцеса Майя фон Гогенцоллерн. У ході її благодійного візиту до України, обговорювалися спільні дії із відповідальною громадськістю столиці, яка виступає проти жахливих вбивств безпритульних тварин, що спостерігаються в Києві у рамках підготовки до Євро – 2012. Принцеса повідомила, що вона має сподівання на підтримку громадянського суспільства у шляхетній справі порятунку «братів наших менших». Не лише українців, але й всю Європу шокували, розповсюджені у Інтернеті по всьому світові, вбивства тварин, яких спалюють в пересувних крематоріях, труять і ще живими закопують. Все це робиться напередодні Євро-2012 аби європейці не побачили на вулицях Києва та інших міст, що приймають Євро, бродячих тварин. Нажаль, Київ єдина столиця в Європі, де відбуваються подібні страхіття. «Європейська асоціація захисту тварин та природи офіційно висловлює свій протест щодо масових вбивств вуличних собак в Україні під час підготовки до Євро-2012. Ми вимагаємо від політиків негайного припинення злочинних акцій, оскільки це є порушенням Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» – повідомила Принцеса на прес-конференції в «Інтерфаксі Україна» 16 листопада. Принцеса передала до мерії Києва петицію від міжнародної спільноти, яку підписали майже півмільйона громадян з різних країн світу. Принцеса повідомила, що наступний кроком Європейської громадськості стане звернення до керівництва УЕФА з проханням не проводити в Україні чемпіонат Європи з футболу. У розмові з керівником нашої організації - Олегом Спорниковим, Принцеса висловила сподівання, що вона розраховує на підтримку з боку громадянського суспільства та влади. Особливо, коли це стосується відповідних дозволів у проектах стерилізації з німецькими командами ветеринарів, зокрема на використання наркозу. Принцеса Майя вважає, що метод, коли тварину простерилізували та відпустили на волю – є єдиним гуманним, легальним та ефективним вирішенням зменшення кількості вуличних тварин.
    Крім того, Принцеса запропонувала ввести обов’язковий паспорт та мікрочипи для собак і котів. У цьому випадку, якщо господар вигнав тварину на вулицю його мають оштрафувати. Для цього ж необхідні відповідні законодавчі акти європейського рівня.
    Довідка: Принцеса Майя фон Гогенцоллерн, походить від німецької династії швабського походження, королів Пруссії. З 1871 по 1918 роки прусські королі, з династії Гогенцоллернів були одночасно і кайзерами Німеччини. Католицька гілка цієї династії правила і в Румунії. В данний момент главою династії стал Георг Фридрих фон Гогенцоллерн, батько принцеси Майї.
    На фото: Принцеса Майя фон Гогенцолерн (у центрі), Олег Спорников, директор проектів Фундації "Чинність закону", Юлія Логвинюк, Директор проектів ГО "Парламентський клуб НУО"
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю