Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Єврокомісія виділяє додаткові 150 млн. євро на інвестиційні проекти у країнах-сусідах

9 липня, 2012 р.

    Європейська Комісія виділила додаткові 150 млн. євро до цьогорічного бюджету Інвестиційного інструменту сусідства (Neighbourhood Investment Facility). Кошти мають допомогти країнам-учасницям Європейської політики сусідства у впровадженні проектів у сферах будівництва доріг, змін клімату, енергетики та підтримки бізнесу.
    
    За словами Штефана Фюле (Європейського Комісара з розширення та Європейської політики сусідства), «з моменту свого заснування у 2008 році Інвестиційний інструмент сусідства довів свою здатність слугувати надважливим інструментом співпраці у регіоні Європейської політики сусідства».
    
    У 2011 році за допомогою ініціативи було профінансовано велику кількість проектів: ремонт автомагістралі у Грузії; сприяння енергоефективності у Республіці Молдова; розширення мережі метро в Каїрі тощо.
    
    Нагадаємо, що Інвестиційний інструмент сусідства було засновано у 2008 році. Він об’єднує гранти Європейської Комісії та країн-членів з кредитами європейських фінансових установ ЄС з метою підтримки країн-партнерів у здійсненні важливих інфраструктурних проектів.
    
    За сім років (2007-2013) у рамках Інвестиційного інструменту сусідства Єврокомісія планує надати сусідам грантову підтримку в обсязі 700 млн. євро.
    
    На даний момент за допомогою ініціативи було підтримано 52 проекти у різних країнах; на реалізацію цих проектів вдалося залучити інвестиції на загальну суму у 4,3 млрд. євро.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати