Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


East Invest запрошує організації Східного партнерства до участі в програмі Європалати «Академія»

11 серпня, 2012 р.

    **************
    
    Проект East Invest надає п’ять місць/стипендій для організацій підтримки бізнесу країн-учасниць ініціативи «Східне партнерство» для участі в осінній програмі Європалати (EUROCHAMBRES) «Академія». Програма проходитиме у Брюсселі з 21 по 23 листопада.
    
    Триденна навчальна програма націлена на підвищення здатності представників вищого керівництва та керівників середньої ланки торгівельних палат країн-учасниць Східного партнерства (включаючи Україну) стимулювати зростання цих палат.
    
    Для участі у програмі потрібно заповнити аплікаційну форму (її можна завантажити тут) та надіслати її контактній особі з країни-партнера (усі контакти можна знайти тут), або команді East Invest (адресу можна знайти тут).
    
    Відбір кандидатів відбуватиметься на основі їхніх характеристик, організацій, які вони представляють, мотивації та регіонального балансу. Перевага надаватиметься вищому керівництву та керівникам середньої ланки організацій підтримки бізнесу, які працюють у сфері міжнародної торгівлі.
    
    Навчання проводитиметься лише англійською мовою (тому кандидати повинні вільно володіти письмовою та розмовною англійською мовою).
    
    Останній термін подачі заявок – 24 вересня.
    
    Нагадаємо, що East Invest – це регіональний проект покращення інвестиційно-торгівельного клімату, спрямований на економічний розвиток східних країн-сусідів ЄС; він створений у рамках ініціативи «Східне партнерство».
    
    Проект також націлений на організації підтримки бізнесу і малі та середні підприємства країн-учасниць Східного партнерства (Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України), які володіють потенціалом розвитку співпраці та інвестиційних відносин з Європейським Союзом.
    
    Більше інформації:
    
    Ця новина на сайті East Invest


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати