Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


С надає 22 мільйони євро на реформи транспорту та довкілля у східних країнах-сусідах

11 серпня, 2012 р.

    ***********
    
    Європейська Комісія ухвалила першу частину цьогорічної Регіональної програми дій для східних країн-сусідів. Вона націлена на захист довкілля та розвиток транспорту східних сусідів ЄС, зокрема України. Бюджет першої частини – 22 мільйони євро.
    
    В екологічній сфері програма спонукатиме країни-партнери розвивати зелену економіку та екологічне господарство, підтримуючи стабільне та гармонійне з довкіллям виробництво та споживання. Також вона має на меті посилити захист лісів через підтримку виконання законодавства у сфері лісового господарства.
    
    У транспортній галузі Програма зосереджуватиметься на підтримці країн Східного партнерства та Центральної Азії в імплементації Регіонального плану дій з безпеки на дорогах; його мета – зробити дорожню інфраструктуру безпечнішою для транспортних засобів та водіїв.
    
    Фінансування Регіональної програми дій на 2012 рік для країн Східного партнерства здійснюватиметься через Європейський інструмент сусідства і партнерства. Очікується, що підтримка в рамках Програми надаватиметься кількома траншами. 22 млн. євро, надані в першій частині, підуть на:
    
     Проект з підтримки виконання законодавства та управління в лісовому господарстві країн Європейської політики сусідства та Росії (FLEG East II) – 9 мільйонів євро;
     Проект з підвищення екологічності економік Східного партнерства (EaP-GREEN) - 10 мільйонів євро;
     Реалізація регіонального плану дій з дорожньої безпеки в східних сусідах та в Центральній Азії (TRACECA) – 3 мільйони євро.
    
    Більше інформації:
    
    Ця новина на сайті Europa


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій