Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


С надає 22 мільйони євро на реформи транспорту та довкілля у східних країнах-сусідах

11 серпня, 2012 р.

    ***********
    
    Європейська Комісія ухвалила першу частину цьогорічної Регіональної програми дій для східних країн-сусідів. Вона націлена на захист довкілля та розвиток транспорту східних сусідів ЄС, зокрема України. Бюджет першої частини – 22 мільйони євро.
    
    В екологічній сфері програма спонукатиме країни-партнери розвивати зелену економіку та екологічне господарство, підтримуючи стабільне та гармонійне з довкіллям виробництво та споживання. Також вона має на меті посилити захист лісів через підтримку виконання законодавства у сфері лісового господарства.
    
    У транспортній галузі Програма зосереджуватиметься на підтримці країн Східного партнерства та Центральної Азії в імплементації Регіонального плану дій з безпеки на дорогах; його мета – зробити дорожню інфраструктуру безпечнішою для транспортних засобів та водіїв.
    
    Фінансування Регіональної програми дій на 2012 рік для країн Східного партнерства здійснюватиметься через Європейський інструмент сусідства і партнерства. Очікується, що підтримка в рамках Програми надаватиметься кількома траншами. 22 млн. євро, надані в першій частині, підуть на:
    
     Проект з підтримки виконання законодавства та управління в лісовому господарстві країн Європейської політики сусідства та Росії (FLEG East II) – 9 мільйонів євро;
     Проект з підвищення екологічності економік Східного партнерства (EaP-GREEN) - 10 мільйонів євро;
     Реалізація регіонального плану дій з дорожньої безпеки в східних сусідах та в Центральній Азії (TRACECA) – 3 мільйони євро.
    
    Більше інформації:
    
    Ця новина на сайті Europa


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати