Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Ставроса Ламбрінідіса призначено першим Спеціальним представником ЄС з прав людини

25 серпня, 2012 р.

    Новини Представництва Європейського Союзу в Україні
    ***************
    25 липня Рада Європейського Союзу призначила Ставроса Ламбрінідіса Спеціальним представником ЄС з прав людини. Призначення відбулося за пропозицією Кетрін Ештон, Високого представника ЄС у справах зовнішніх відносин та безпекової політики.
    
    Одним з основних завдань Ламбрінідіса на новій посаді стане зміцнення ефективності політики Євросоюзу у сфері прав людини. Ламбрінідіс працюватиме у тісній співпраці з Європейською службою зовнішньої дії, яка надаватиме йому повну підтримку.
    
    Коментуючи призначення Ламбрінідіса, Ештон підкреслила: «Я з нетерпінням чекаю на співпрацю з ним щодо надання захисту прав людини та демократії центрального місця в зовнішній політиці ЄС, а також щодо зміцнення узгодженості та ефективності нашої роботи у цій сфері».
    
    Призначення Ламбрінідіса привітали також у Європейському Парламенті. За словами Барбари Льохбілер, Голови підкомітету Європарламенту з прав людини, Спеціальний представник «має бути надійним голосом для тих, хто страждає від порушень прав людини».
    
    Ламбрінідіс розпочне виконання своїх обов’язків з 1 вересня. Його мандат триватиме до 30 червня 2014 року.
    
    За професією Ламбрінідіс є юристом; він має великий досвід політичної та дипломатичної роботи, зокрема на посадах міністра закордонних справ Греції, віце-президента Європейського Парламенту, а також віце-президента Комітету Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ.
    
    Ламбрінідіс став першим тематичним Спеціальним представником ЄС – його призначенню передувало ухвалення Стратегічних рамок з прав людини та демократії.
    
    Нагадаємо, що місяць тому – 25 червня – Рада Міністрів закордонних справ ЄС ухвалила Стратегічні рамки з прав людини та демократії. Вони встановлюють принципи, цілі та пріоритети, замислені для покращення ефективності та узгодженості політики всього Євросоюзу протягом наступних десяти років. Також вони закладають узгоджений фундамент для колективних зусиль, які залучатимуть держави-члени ЄС та його інституції. Окрім того, Стратегічні рамки закріплюють зобов’язання розвивати справжнє партнерство з громадянським суспільством.
    (Фото ВВС news - http://news.bbc.co.uk)


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій