Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Відбувся перший регіональний семінар для лідерів Євроклубів в рамках проекту «Підтримка мережі Євроклубів України»

19 вересня, 2012 р.

   
    12 вересня 2012 року відбувся перший регіональний семінар в місті Луцьку, у якому взяли участь провідні Євроклуби Волинської області.
    
    Основні завдання проекту, спрямовані на посилення спроможності Євро клубів -це сприяння впровадженню сучасних форм і методів роботи, популяризація справи Євроклубів в Україні, сусідніх країнах та країнах ЄС, посилення співробітництва та обмін досвідом між Євроклубами різних регіонів України.
    
    Учасники зустрічі – лідери Євроклубів міста Луцька та Волинської області розповіли про свою діяльність, найкращі здобутки, окреслили плани на наступний рік та висловили побажання щодо конкретних видів очікуваної інформаційної та методичної підтримки. Із великим захопленням вони поділилися враженнями від спільних заходів зі своїми європейськими партнерами, конкурсів та змагань, які щорічно проводяться під час святкування Дня Європи.
    
    Радник с питань преси та інформації представництва Європейського Союзу в Україні Вікторія Давидова розповіла про історію євро клубів. Співробітництво з Представництвом ЄС, яке триває вже понад 16 років, а також про можливості подальшої співпраці.
    
    Із доповіддю про принципи побудови європейської спільноти, історію розвитку Європейського Союзу та стан європейської інтеграції Волині виступив Андрій Бояр, керівник Інформаційного центру ЄС при Волинському національному університеті імені Лесі Українки. Він також презентував ресурси Центру, якими лідери Євроклубів можуть скористатися у своїй діяльності.
    
    Цікавою для учасників зустрічі стала презентація сучасного методу, проведення дебатів та виховання лідерських якостей «Свідомий вибір», яку провів керівник проекту пан Денис Черніков. Завдяки методу учасники дебатів навчаться дотримуватися таких фундаментальних європейських принципів як свобода зібрань та свобода слова.
    
    Лідери Євроклубів також обговорювали інші актуальні теми, що стосуються ЄС та відносин Украиїна-ЄС. Однією з таких тем стала Угода про Асоціацію, її зміст, значення для обох партнерів та кроки, необхідні для її підписання, ратифікації та втілення.
    
    Учасники зустрічі відзначили її користь для своєї роботи та висловили готовність і надалі співпрацювати в напряму поширення європейських цінностей та інформації про Європейський Союз.
    
    Проект «Підтримка мережі Євроклубів України» реалізується громадською організацією «Лабораторія законодавчих ініціатив» та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Проект спрямований на формування спільного творчого простору у поширенні Євроклубами європейських цінностей, обмін досвідом між Євроклубами України, презентацію їх доробків для української та європейської спільноти.
    
    Контактна особа:
    
    Денис Черніков,
    
    керівник проектів, старший експерт Лабораторії законодавчих ініціатив
    
    chernikov@laboratory.kiev.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю