Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Єврокомісія прагне збільшити підтримку громадським організаціям у країнах-партнерах

21 вересня, 2012 р.

   
    
    19 вересня Європейська Комісія опублікувала Повідомлення «Коріння демократії та стабільного розвитку: тісніші стосунки Європи з громадянським суспільством у рамках зовнішніх відносин». У ньому Єврокомісія оголошує про свій намір надавати більше підтримки організаціям громадянського суспільства у країнах-партнерах.
    
    Комісія визнає, що організації громадянського суспільства можуть бути ефективними та незалежними гравцями розвитку країни. Вона підтримуватиме побудову сприятливого середовища для громадських організацій, аби вони повною мірою могли відігравати свою роль у наданні суспільно значущих послуг, забезпеченні прозорості, поширенні практики доброго врядування та виробленні політики.
    
    За словами Штефана Фюле, Комісара з розширення та політики сусідства, «співпраця з організаціями громадянського суспільства та підтримка цих організацій перебуває у центрі нашої нової політики сусідства». Він нагадав про те, що минулого року був запроваджений новий фінансових механізм – «Інструмент з підтримки громадянського суспільства в країнах-сусідах» - та додав, що у 2011-2013 роках Європейська Комісія збирається виділити на розвиток громадянського суспільства країн-сусідів 65 мільйонів євро.
    
    У Повідомленні Комісія пропонує запустити «Дорожні карти ЄС» з активнішого залучення інституцій Союзу до співпраці з організаціями громадянського суспільства. Вони пропонуватимуть Представництвам ЄС в різних країнах світу більш структуровану та стратегічну співпрацю з громадянським суспільством тієї чи іншої країни.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю