Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Заява речників Високого представника ЄС у справах зовнішніх відносин і безпекової політики Кетрін Ештон та Європейського Комісара з розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле щодо змін до закону України про прокуратуру.

25 вересня, 2012 р.

    «Високий представник Кетрін Ештон і Європейський Комісар Штефан Фюле висловлюють своє розчарування внесенням змін до закону про діяльність прокуратури.
    
    Вони зауважують: ці зміни не були обговорені з Венеціанською Комісією/Радою Європи. Ештон та Фюле вважають, що ці зміни є втраченою можливістю України із виконання зобов’язань щодо всеоохопного реформування прокуратури відповідно до європейських стандартів.
    
    ЄС нагадує, що Україна взяла на себе зобов’язання ухвалити протягом року з дня набуття чинності нового Кримінально-процесуального кодексу повністю переглянутий закон про діяльність прокуратури. Він повинен містити потрібні кроки у напрямі створення правової системи, що включає в себе баланс між правоохоронними органами і судовою владою, презумпцією невинності та повагою до засадничих свобод.
    
    ЄС готовий і надалі допомагати Україні у проведенні судової реформи.»


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю