Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Європейський механізм стабільності введено у дію

11 жовтня, 2012 р.

    *** 8 жовтня у рамках зустрічі країн-учасниць зони євро було введено в дію Європейський механізм стабільності (European Stability Mechanism) – фонд допомоги країнам, що потерпають від економічних проблем.
    
    За словами Жан-Клода Юнкера, неформального лідера країн-членів зони євро, запуск Європейського механізму стабільності «знаменує собою історичну віху у формуванні майбутнього Європейського валютного союзу».
    
    Метою антикризового фонду є надання допомоги для підтримки стабільності країн-учасниць зони євро, що зіштовхнулися з суворими проблемами фінансування.
    
    Механізм стане найбільшою у світі фінансовою інституцією з первинним капіталом у 700 мільярдів євро; з них 80 мільярдів євро буде внесено на рахунок фонду до початку 2014 року.
    
    Найбільш важливі рішення у рамках роботи фонду ухвалюватиме Рада управлінців, тобто міністри фінансів країн зони євро. Також у структурі фонду передбачені позиції Ради директорів і Директора з управління, який опікуватиметься щоденними справами.
    
    Європейський механізм стабільності візьме на себе завдання, що наразі лежать в основі функціонування Європейського інструменту фінансової стабільності (European Financial Stability Facility) та Європейського механізму фінансової стабілізації (European Financial Stabilization Mechanism).
    
    Нагадаємо, що угода про створення Європейського механізму стабільності була підписана у липні 2011 року. 2 лютого 2012 вона була видозмінена з метою підвищення ефективності діяльності фонду. 27 вересня того ж року угода набула чинності. Усі країни-члени зони євро ратифікували її до 3 жовтня.
    
    Нагадаємо також, що Європейський механізм стабільності покликаний замінити Європейський інструмент фінансової стабільності, що був створений у травні 2010 року. Мета інструменту – підтримка фінансової стабільності ЄС через надання фінансової допомоги країнам-учасницям зони євро для вирішення економічних проблем.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю