Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Підприємці-автолюбителі, представники незалежних профспілок та громадських організацій і небайдужі кияни 27 грудня провели акцію протесту біля стін Київської міської держадміністрації.

29 грудня, 2012 р.

    *** Вони вимагали зупинити спробу ТЦ «Епіцентр» загарбати автостоянку, де ще з радянських часів залишали авто жителі навколишніх будинків.
    Зранку біля будівлі КМДА зібралося близько трьохсот протестувальників. Вони тримали у руках плакати з написами «Ні - рейдерським захопленням автостоянок!», «Депутати Київради, щиро дякуємо за «привітання» з Новим роком!». Не забули й про те, що на носі – свято, тож принесли подарунок: «дулю», яку посипали маком.
    Серед мітингарів було чимало жителів Дніпровського та Дарницького масивів, які вимагали зупинити захоплення КП "Київпастранссервіс" автостоянок об’єднаного кооперативу «Дніпровський». Адже нещодавно людям повідомили, що вони мають звільнити місця, де залишають свої машини. Тож вони прийшли вимагати повернути їм право користуватися автостоянками до міських чиновників, котрі й погодилися з передачею комунальному підприємству землі кооперативу «Дніпровський» .
    Як розповіла голова Вільної профспілки підприємців України Валентина Коробка, КП «Київпастранс» пред’явив рішення судів, згідно з якими ділянка належить йому. Окрім того, ця земля розташована біля ТЦ «Епіцентр». За словами Валентини Коробки, люди підозрюють, що саме торговий центр хоче ліквідувати автостоянку й побудувати на тому місці свої склади. Навзамін представники торгового центру запропонували автолюбителям 250 нових місць. Але ж загалом на автостоянці залишають машини близько 750 осіб.
    - Люди не побачили іншого шляху, як вийти на мітинг, адже їх голос досі не чує київська влада, – додала Валентина Коробка. – Так, ліквідація комунальних автостоянок – проблема, що стосується багатьох киян і жителів інших міст України. Наша профспілка вважає, що її треба негайно розв’язувати, тому сьогодні ми прийшли під стіни КМДА.
    До мітинг арів, також приєдналися користувачі автостоянки на вул. Ревуцького,1 (Дарницький район) із організації «Громада самозахисту вулиці Ревуцького». Адже там схожа проблема: 1000 машин хочуть позбавити місць стоянки. Як заявив керівник організації «Громада самозахисту вулиці Ревуцького» - Вадим Гордін: «Рейдерам по усьому Києву не йметься, за умов повного хаосу та безладдя в столиці, вони відчули свою безкарність й кинулись грабувати громадські об’єкти та спільну власність Киян. Ц е переважно бізнес-структури, що «кришуються» владою і грабують безпосередньо на її користь».
    У такій же ситуації – інваліди й ветерани війни, котрі залишають свої авто на ділянці на вул. Малишка.
    Однак столичні чиновники залишаються глухими до проблем киян: до протестувальників вони так і не вийшли, хоч натовп закликав їх до діалогу. Тому було створено ініціативну групу, яка й мала ознайомити представників Київської міської ради зі своїми вимогами.
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати