Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Програма «Культура» Східного партнерства оголошує прийом заявок на участь у циклі семінарів

11 січня, 2013 р.

   
    
    Програма «Культура» Східного партнерства оголошує про прийом заявок на участь у цьогорічному циклі семінарів, присвяченому обміну досвідом у веденні політики у сфері культури.
    
    Учасники семінарів зосередять свою увагу на розробці нових та оцінці чинних стратегій і політик у сфері культури, потрібних для заохочення реформ у цій галузі.
    
    Цільовою аудиторією семінарів є діячі культури, представники влади, державні та приватні культурно-просвітницькі установи, а також представники громадянського суспільства країн-учасниць Східного партнерства.
    
    Загалом, з цієї тематики заплановано провести два цикли семінарів. Перший (прийом заявок на участь у якому вже відкрито) відбудеться у період між квітнем та жовтнем поточного року. Другий заплановано на період між лютим та червнем 2014 року (про початок прийому заявок на участь у цьому циклі семінарів буде оголошено восени 2013 року).
    
    Основними цілями двох циклів семінарів є:
    
    - Сприяти реформам, модернізації та зміцненню потенціалу організацій країн-партнерів, що працюють у сфері культури; сприяти професіоналізації галузі культури країн Східного партнерства;
    
    - Зробити внесок у обмін інформацією, досвідом та найкращою практикою між носіями культури на регіональному рівні, зокрема з ЄС;
    
    - Підтримати налагодження мережі регіональних ініціатив, що домоглися позитивного внеску культури в економічний розвиток, соціальну інтеграцію, розв’язання конфліктів та налагодження міжкультурного діалогу.
    
    Свої заявки надсилайте на адресу: WS2013@euroeastculture.eu. Заявка має складатися із таких документів:
    
    - заповнена аплікаційна форма та резюме (форми цих документів можна завантажити тут);
    
    - опис проекту (форму цього документу можна завантажити тут).
    
    Робочими мовами семінарів будуть англійська і російська. Однак документи, які потрібні для участі у семінарах, мають бути заповнені лише англійською мовою.
    
    Останній термін подачі заявок – 31 січня.
    
    З будь-яких питань щодо участі у семінарах можна звертатися до Тетяни Білецької за адресою tetiana.biletska@euroeastculture.eu
    
    Нагадаємо, що мета програми «Культура» Східного партнерства полягає в допомозі країнам-партнерам у проведенні реформи культурної політики, а також у нарощуванні потенціалу та підвищенні професіоналізму культурних діячів. Програма підтримує регіональні ініціативи, які за допомогою культури сприяють економічному розвитку, соціальній інтеграції, розв’язанню конфліктів і налагодженню міжкультурного діалогу. Бюджет Програми – 12 млн. євро.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю