Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ІНСТИТУТ ШАЛІМОВА ВИСЛОВЛЮЄ НЕДОВІРУ КЕРІВНИЦТВУ. АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК ІГНОРУЄ ДУМКУ КОЛЕКТИВУ.

14 січня, 2013 р.

    *** В Інституті імені Шалімова продовжується запекле протистояння трудового колективу та частини керівництва закладу.
    
    9 січня, незважаючи на активну протидію з боку частини керівництва, в Інституті відбулося засідання Вченої Ради, на якому були присутні 22 її члени. На засіданні, заступник директора з лікувальної роботи – головний лікар, відзвітував про свою роботу та перспективи розвитку клініки інституту. Звіт був підданий нищівній критиці з боку членів Вченої ради, адже жодних стратегічних напрямків розвитку інституту у звіті представлено не було. Враховуючи це рішення та загальну негативну морально – етичну атмосферу в колективі, шляхом таємного голосування 17 із 22 присутніх проголосували за те, що Чорний В.В. не відповідає займаній посаді, та протокольно рекомендували директору Інституту, звільнити Чорного В.В. із займаної посади. Протоколи засідання з мокрими печатками та підписами всіх присутніх членів Вченої ради інституту були надіслані Президенту Академії медичних наук України та всім членам Президії.
    
    Незважаючи на це, під час засідання Президії НАМН України, питання щодо виконання рекомендацій Вченої ради інституту Шалімова взагалі не розглядалося! Більше того, жоден офіційний представник НАМН України навіть не приїхав та не зустрівся з Вченою радою інституту. Складається враження, що керівництво Академії навмисно замовчує проблему, яка знищує унікальний науково – трудовий колектив, який роками формувався в Інституті Шалімова.
    
    На думку Вченої ради врятувати ситуацію ще можливо, варто лише відмовитися від методів керівництва та адміністрування, які втілює в Інституті - В.В.Чорний. Зараз - Юрій Поляченко, діючий директор, склав присягу Народного депутата України, а відтак не може більше залишатись на своїй посаді, а колективу Інституту, мають представити тимчасово виконуючого обов’язки директора та оголосити дату виборів нового директора. Вчена рада Інституту імені Шалімова, рішуче просить нового керівника, негайно звільнити Чорного В.В. із займаної посади на підставі відповідного рішення Вченої ради.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю