Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Заява Штефана Фюле після зустрічі з Григорієм Немирею

29 січня, 2013 р.

   
    Заява Європейського Комісара з розширення та Європейської політики сусідства Штефана Фюле після зустрічі з Головою Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорієм Немирею.
    
    У понеділок, 28 січня, у Брюсселі Європейський Комісар з розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле зустрівся з Головою Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорієм Немирею. Фюле привітав Немирю з обранням на посаду Голови Комітету, зазначивши, що цей крок є важливим для відносин з Європейським Союзом. «Я радий, що цей Комітет зможе скористатися досвідом, який пан Немиря та інші члени парламентського органу мають у сфері європейських відносин», – відзначив Єврокомісар. Він підкреслив, що ставиться до роботи Комітету з усією серйозністю через його легітимність і внесок у зміцнення співпраці між ЄС та Україною.
    
    Учасники зустрічі обговорили останні події в Україні та стан справ у двосторонніх відносинах. Фюле нагадав про висновки Ради міністрів ЄС із закордонних справ щодо України, ухвалені у грудні минулого року, які, зокрема, визначили подальший шлях розвитку відносин між обома сторонами. «Я впевнений, що ці висновки слугують гарною основою для спільної конструктивної роботи українського уряду, Парламенту, а також опозиції у напрямі проведення європейської модернізації в країні. Висновками передбачені амбітні цілі, що підуть на благо українського народу», – підкреслив Фюле.
    
    Також висновки підтверджують політику ЄС щодо співпраці з Україною. Окрім того, вони засвідчують відданість Євросоюзу підписанню Угоди про асоціацію за умови рішучих дій та відчутного прогресу України у розв’язанні питань, пов’язаних із вибірковим правосуддям, виборами та впровадженням реформ, визначених у Порядку денному асоціації Україна-ЄС. Фюле та Немиря підкреслили необхідність у своєчасних і рішучих діях у цьому напрямі.
    
    Говорячи про внутрішню ситуацію в Україні, Єврокомісар висловив стурбованість у зв’язку із нещодавніми новинами, що стосуються Юлії Тимошенко, а також розслідуваннями, що зачіпають її близьких союзників, включаючи самого Григорія Немирю.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю