Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЄС надасть 50 млн. євро Міжнародній місії з підтримки Малі під проводом Африки

30 січня, 2013 р.

    29 січня під час донорської конференції, присвяченої ситуації у Малі, Єврокомісар з політики розвитку Андріс Пібалґс підтвердив наміри ЄС надати допомогу у розмірі 50 млн. євро Міжнародній місії з підтримки Малі під проводом Африки (AFISMA). Конференція відбулася в Аддис-Абебі (Ефіопія) на запрошення Африканського Союзу.
    
    За словами Пібалґса, відчутна фінансова допомога, що буде надана AFISMA, свідчить про серйозні наміри ЄС «з підтримки Малі у збереженні єдності і територіальної цілісності країни». Також допомога ЄС має зробити свій внесок «у повернення миру і стабільності у регіон».
    
    Єврокомісар зазначив, що ЄС готує нові програми з надання допомоги цивільному населенню країни, яке серйозно постраждало від кризи. Окрім того, ці програми сприятимуть зусиллям уряду Малі щодо швидкого відновлення демократії у відповідності до дорожньої карти, яка була ухвалена нещодавно.
    
    Згідно із резолюцією Ради Безпеки ООН, початковий період розгортання Міжнародної місії з підтримки Малі під проводом Африки становитиме один рік.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю