Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Євросоюз виділить 100 млн. євро на гуманітарну допомогу Сирії

30 січня, 2013 р.

    На Міжнародній донорській конференції щодо конфлікту в Сирії Європейська Комісія візьме на себе зобов’язання з виділення 100 млн. євро для фінансування гуманітарної діяльності в країні. Конференцію, що сьогодні проходить у Кувейті, скликав Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун.
    
    Ці кошти будуть виділені у 2013 році. Вони доповнять допомогу у розмірі 100 млн. євро, що вже була надана Єврокомісією у 2011-2012 роках.
    
    Допомогою зможуть скористатися близько чотирьох мільйонів нужденних у Сирії, включаючи два мільйони примусових переселенців і сімсот тисяч біженців.
    
    Фінансування насамперед буде спрямовано на задоволення пріоритетних потреб населення Сирії та сусідніх країн, уражених конфліктом. Зокрема, йдеться про надання екстреної медичної допомоги (а також забезпечення психологічного супроводу поранених і травмованих), постачання продовольства, питної води, надання притулку та захисту біженців і переселенців.
    
    Напередодні конференції Крісталіна Ґеорґієва (Єврокомісар з міжнародної співпраці, гуманітарної допомоги та врегулювання криз) зазначила, що кошти ЄС є конкретним виявом «непохитної солідарності європейців з усіма тими, кого зачепила сирійська криза». «Фінансування є важливим для уникнення подальшого погіршення гуманітарної ситуації в країні», – підкреслила Ґеорґієва.
    
    За останні шість місяців 2012 року кількість втрат серед цивільного населення Сирії зросла більш ніж удвічі. За даними Верховного комісару з прав людини, кривавий конфлікт у країні вже забрав життя понад шістдесяти тисяч чоловіків, жінок і дітей.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій