Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Дводенний тренінг "Кухня соціального підприємництва" в НаУКМА

31 січня, 2013 р.

   
    Якщо ви цікавитесь соціальним бізнесом чи бажаєте створити власне соціальне підприємство, тоді ми запрошуємо вас взяти участь у дводенному тренінгу «Кухня соціального підприємництва».
    
    Під час тренінгу у Вас є унікальна можливість ознайомитися, з яких інгредієнтів складається соціальне підприємництво, дізнатися найкращі рецепти приготування та вдалого подання результатів своєї діяльності.
    
    Також ви дізнаєтеся про основні принципи, на яких будується соціальне підприємництво, отримаєте інформацію про те, як можна створити прибуткове підприємство, діяльність якого буде спрямована на досягнення соціальних цілей, ознайомитеся з основами бізнес–планування та маркетинговими стратегіями.
    
    Тренінг проводитиме провідний шеф-повар соціального підприємництва в Україні Василь Назарук: сертифікований тренер із соціального підприємництва (сертифікат тренінгу для тренерів Британської ради в Україні 2011 р.). Станом на 01. 2013р. було проведено понад 190 тренінгів (понад 2200 тренерських годин) для 3600 учасників, у тому числі за кордоном, підприємець, керівник Всеукраїнського ресурсного центру розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи».
    
    Тренінг відбудеться 27-28.02.2013 р. у приміщенні НаУКМА. Участь у тренінгу є безкоштовною. Витрати, пов’язані із дорогою, проживанням та харчуванням учасники покривають самостійно.
    
    Кількість учасників тренінгу є обмеженою (16 осіб). Для участі в тренінгу просимо заповнити аплікаційну форму та надіслати її до 15.02.2013 р. на електронну адресу vasyl_nazaruk@ukr.net
    
    Підтримка проекту “Створення всеукраїнського ресурсного центру розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи», що виконується громадською організацією «Молодіжний центр з проблем трансформації соціальної сфери «СОЦІУМ-ХХІ», була здійснена Міжнародним фондом «Відродження» та Фондом Східна Європа за рахунок коштів, наданих ERSTEStiftung та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проект виконується в рамках програми «Розвиток соціального підприємництва в Україні», що є спільною ініціативоюБританської Ради в Україні, Фонду Східна Європа,PricewaterhouseCoopers в Україні, Ерсте Банку та Міжнародного фонду «Відродження».
    
    Автор : Василь Назарук
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю