Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Міжнародна інтегрована програма підготовки тренерів

31 січня, 2013 р.

   
    До участі запрошуються всі (фахівці суміжних галузей, практики, студенти), хто хоче опанувати систему тренерських навичок, набути нову спеціалізацію, підвищити кваліфікацію, розпочати самостійну тренерську практику.
    
    Східно-Європейський Інститут Психології, Міжнародна Експертна Агенція «Консалтинг і Тренінг» за підтримки Національного Університету «Києво-Могилянська Академія» у консорціумі з Західноукраїнським ресурсним центром (м. Львів, Україна) Краківською Академією імені Анджея Фрича Моджевського (м. Краків, Польща) Global University (м. Флоренція, Італія – США) за участі провідних вітчизняних та зарубіжних тренерів, коучерів і фахівців з медіації та фасилітації з України, Польщі, Росії, Франції, США оголошують 1 сезон Міжнародної інтегрованої програми підготовки тренерів.
    
    І-й сезон Програми підготовки тренерів буде реалізуватися з 1 березня по 30 червня 2013 р.
    
    Міжнародна інтегрована програма підготовки тренерів спрямована на створення в Україні школи тренерів світового рівня із використанням досвіду провідних світових центрів ТОТ, зокрема - Канади, США, Польщі.
    
    Учасникам пропонується 4-ступенева програма, кожен сезон/ступінь якої зорієнтований на засвоєння і опанування комплексу знань і навичок від базового рівня володіння навичками (basic proficiency skills) до вищого загального рівня володіння навичками (higher general level of skills). Надалі слухачі матимуть можливість спеціалізації залежно від обраної сфери тренерської практики: бізнес-тренінг, психологічний тренінг, громадський тренінг, навчальний тренінг та ін., отримуючи при цьому вищий спеціалізований рівень володіння навичками (higher level of specialized skills).
    
    Середня тривалість ступеня – 3-4 місяці (216 - 432 акад. год.) Загальний термін опанування повної базової системи знань і навичок безпосередньо залежить від успішності навчання і наполегливості опанування практичного досвіду слухача і може бути пройдений швидше, аніж за 4 академічні семестри/сезони.
    
    По завершенню навчання слухачі отримують Сертифікат навичок (опанування сезону/ступеня) або Сертифікат набутого рівня (опанування комплексу сезонів/ступенів) міжнародного зразка.
    
    Розклад занять передбачатиме зручні можливості для всіх, хто працює або навчається (щотижневі або двічі на місяць триденні навчальні модулі – п’ятниця, субота, неділя).
    
    У процесі підготовки передбачений значний блок практичних занять та практики із супервізійним супроводом. Передбачені навчальні візити до закладів-партнерів України та Європи.
    
    Програмою передбачена Грантова підтримка навчання для студентів, що навчаються на денній формі навчання, і полягатиме у 50%-й знижці від загальної вартості навчання.
    
    Для участі у конкурсі на отримання грантової підтримки просимо здобувачів надіслати мотивувальний лист у довільній формі щодо бажання взяти участь у конкурсі та персональне резюме на ел. адресу psytoday@ukr.net для отримання реєстраційного номера учасника. Конкурс полягатиме у написанні та презентації есе «Університет майбутнього: яким я бачу університет своєї мрії».
    
    Кінцевий термін подачі заявок для участі у І-му сезоні Програмі: 28 лютого 2013 року.
    Кінцевий термін подачі заявок для отримання гранту на навчання: 20 лютого 2013 року.
    
    Інформація (організаційна допомога, консультації):
    тел.: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22
    
    Автор : Східно-Європейський Інститут Психології


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій