Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Європейська Комісія оголосила конкурс на надання послуг у рамках Програми підтримки співпраці органів поліції/міліції держав Східного Партнерства: Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Молдови та України.

6 серпня, 2013 р.

   
    Бюджет конкурсу - 5 млн. євро. Його реєстраційний номер - EuropeAid/134044/C/SER/Multi.
    
    Нова програма покликана підвищити співпрацю органів поліції/міліції країн-учасниць Східного Партнерства між собою та з ЄС у питаннях, пов’язаних з транскордонною злочинністю. Це, своєю чергою, сприятиме зміцненню верховенства права в регіоні.
    
    Програма буде спрямована на підвищення довіри та взаємодії органів поліції та міліції держав Східного Партнерства між собою та з органами поліції держав-членів ЄС. Ініціатива також прагнутиме сприяти створенню партнерських відносин між ними та підвищити кваліфікацію органів поліції/міліції держав Східного Партнерства. Це досягатиметься завдяки поширенню кращих практик ЄС з управління поліційними органами та операцій проти транскордонної злочинності.
    
    Максимальний бюджет контракту складає 5 млн. євро. Період реалізації програми не має перевищувати 48 місяців. Кінцевий термін прийому заявок – 14 серпня 2013 року, 16:00 за Центральноєвропейським часом.
    
    Докладніша інформація:
    
    Повна новина на сайті EU Neighbourhood Info


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати