Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Представництво ЄС розпочне інформаційну кампанію «Будуймо Європу в Україні» в Миколаєві

9 вересня, 2013 р.

    12 вересня 2013 року Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує о 13.00 на вуличний спектакль «Європа на твоїй вулиці», під час якого актори в інтерактивній формі продемонструють мешканцям Миколаєва відносини Україна-ЄС та переваги євроінтеграції. Вуличний театр - це перший з серії заходів інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», яка покликана проінформувати українських громадян про переваги економічної та політичної інтеграції до ЄС і збільшити їх інтерес до цих питань.
    
    
    
    Цього ж дня в Миколаєві Представництво Європейського Союзу в Україні, Фонд «Єврорада» та Національна спілка журналістів України будуть проводити навчальну зустріч з євроінтеграції для журналістів з усієї України. Також усі бажаючі зможуть послухати лекцію Голови Представництва ЄС в Україні, Посла Яна Томбінські та побачити дві реальності життя в Україні та країнах ЄС під час виставки карикатур в рамках ініціативи «Вуличний євроуніверситет» Інституту світової політики.
    
    
    
    Усі бажаючі зможуть взяти участь у:
    
    Що? Інтерактивній виставі вуличного театру «Європа на твоїй вулиці» та виставці інформаційних карикатур, присвячених євроінтеграції
    
    Коли? 12 вересня 2013 року
    
    - Старт інформаційної кампанії за участю посла ЄС та виступ вуличного театру - о 13:00.
    
    - Лекція Посла ЄС о 12.30 на виставці карикатур в рамках «Вуличного євроуніверситету» Інституту світової політики, що триватиме з 11:00 до 17:00
    
    Де? Миколаїв, площа Леніна
    
    Чому? Усі бажаючі отримають можливість:
    
    - подивитись спектакль вуличного театру про найбільш істотні проблеми розвитку України як частини європейської спільноти;
    
    - переглянути виставку карикатур «Є краща сторона Європи», присвячених євроінтеграції;
    
    - побувати на імпровізованій лекції та поспілкуватись з Послом ЄС в Україні та експертами Інституту світової політики
    
    Учасники: Ян Томбінські, посол Європейського Союзу в Україні;
    
    Мортен Енберг, заступник посла Швеції в Україні:
    
    Експерти з європейської тематики
    
    Для детальної інформації, будь ласка, звертайтесь до Катерини Григоренко, kgrygorenko@internews.ua, 0939311332, 0973546811.
    
    
    
    Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» - це серія інформаційно-просвітницьких заходів, які протягом року проходитимуть по Україні з метою роз'яснення важливості підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі бажаючі.
    
    Вуличний театр «Європа на твоїй вулиці» - це перший з серії заходів інформаційної кампанії, під час якого актори театру БРОВИ в інтерактивній формі максимально живо, динамічно та зрозуміло донесуть тематику взаємин Україна – ЄС до пересічних громадян.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю