Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Товарів на суму 300 тис. євро було вилучено під час операції EUBAM «Овідій»

17 вересня, 2013 р.

    Під час XI спільної операції з охорони кордону «Овідій», проведеною Місією з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) у липні, було вилучено майже 4 тис. літрів алкоголю, 100 тис. цигарок та 19 транспортних засобів.
    
    Під час операції було зафіксовано 116 інцидентів. На 81 особу було накладено санкції за порушення прикордонного режиму. Також було затримано 13 нелегальних мігрантів і трьох організаторів незаконного перетину кордонів. Окрім того, у 10 випадках було виявлено незадекларовані товари.
    
    У такий спосіб у рамках операції було вилучено товарів на загальну суму 300 тис. євро.
    
    Метою операції було поліпшити міжвідомчу та міжнародну співпрацю з контролю кордонів для запобігання поширенню транскордонної злочинності. Окрім того, «Овідій» надав чудову можливість для правоохоронних органів Молдови та України розвивати співпрацю, обмінюватися інформацією та розпочинати нові розслідування.
    
    В операції взяла участь низка міжнародних партнерів EUBAM, зокрема Europol (поліційна служба Європейського Союзу) і Frontex (агенція Європейського Союзу з безпеки зовнішніх кордонів), а також правоохоронні органи Австрії, Німеччини, Італії, Угорщини, Нідерландів, Польщі, Румунії та Словаччини.
    
    Нагадаємо, що Місія ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) надає підтримку обом країнам у процесах гармонізації та удосконалення норм і процедур прикордонного контролю у відповідності до європейських стандартів. Окрім того, Місія спрямована на розвиток оперативних можливостей молдавських та українських прикордонників та митних служб.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю