Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


24 вересня Європейський Парламент, Рада міністрів ЄС та Європейська Комісія досягли політичної згоди щодо останніх невирішених питань, які стосуються реформи Спільної сільськогосподарської політики Євросоюзу.

1 жовтня, 2013 р.

   
    «Я особливо хочу відзначити той шлях, який обрали міністри та європейські депутати задля досягнення компромісу з питань реформи Спільної сільськогосподарської політики, із дотриманням процедури спільного ухвалення рішень», – підкреслив Дачан Чолош, Європейський Комісар з сільського господарства і розвитку сільської місцевості, коментуючи компромісне рішення.
    
    Він висловив надію, що досягнення політичної згоди пришвидшить процес переходу до формального голосування у Європейському Парламенті та Раді міністрів ЄС та ухвалення правотворчих документів у сфері сільського господарства до кінця поточного року із можливістю їхнього застосування з 1 січня 2014 року. «Такий процес важливий для європейських фермерів, адже це дасть їм більше впевненості на наступний рік», – пояснив Чолош.
    
    Питання, щодо яких було досягнуто політичної згоди, стосуються насамперед підтримки фермерських господарств за допомогою прямих платежів і асигнувань на розвиток сільської місцевості країн-членів.
    
    Вони складають фінальну частину всеохопної угоди, яка визначає новий напрям розвитку Спільної сільськогосподарської політики та краще враховує очікування суспільства.
    
    Нагадаємо, що наразі відбувається реформування Спільної сільськогосподарської політики ЄС. У листопаді 2010 року Єврокомісія представила Повідомлення «Спільна сільськогосподарська політика на шляху до 2020 року». Документ окреслює основні характеристики політики Брюсселя у цій галузі; також Повідомлення дало старт дебатам із залученням профільних інституцій і зацікавлених сторін щодо майбутнього політики ЄС у сфері сільського господарства.
    
    12 жовтня 2011 року Єврокомісія представила низку законодавчих пропозицій з цього питання. Вони покликані підвищити ефективність Спільної сільськогосподарської політики для стимулювання конкурентоздатного, екологічно раціонального сільського господарства та розвитку сільської місцевості.
    
    13 березня 2013 року Європейський Парламент підтримав головні принципи, що лежать в основі пропозицій Єврокомісії. Вони стосуються, зокрема, обмеження платежів, екологізації 30% прямих платежів, а також пристосування політики із розвитку сільської місцевості до локальних територіальних особливостей. Детальніше


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю