Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


В Україні стартовала платформа он-лайн навчання «Академія навичок»

21 жовтня, 2013 р.

    21 жовтня почала працювати «Академія навичок » (www.skillsacademy.com.ua) - он-лайн платформа з самоосвіти і побудови кар'єри. Це унікальний для України та країн СНД проект в області он-лайн навчання , який дасть можливість молодим українцям безкоштовно отримати необхідні навички і знання для влаштування на ринку праці України, побудови кар'єри, отримання першого робочого місця.
    За словами одного з авторів проекту, Голови Української студентської спілки Станіслава Куценка, «Академія навичок» поєднала в собі всі кращі досягнення популярних міжнародних освітніх ресурсів і проектів з пошуку та підбору персоналу, завдяки чому дозволить студентам України вирішити проблему працевлаштування після закінчення ВНЗ.
    Проект є ініційованим, і реалізований в результаті партнерства держави, бізнесу та суспільства. Партнери проекту - Міністерство у справах молоді та спорту України, один з провідних роботодавців «МТС Україна» та Українська студентська спілка - підписали Меморандум про співпрацю в рамках проекту «Академія навичок».
    Перший заступник Міністра у справах молоді та спорту Сергій Глущенко охарактеризував «Академію навичок» як реальний інструмент для вирішення проблеми першого робочого місця для молоді України, який Міністерство взяло собі на озброєння.
    Директор з персоналу компанії «МТС Україна» Ольга Бережна підкреслила: «Он-лайн освіта - це світовий тренд, який необхідно розвивати в Україні. На прикладі «Академії навичок» ми бачимо як телекомунікаційні технології роблять освіту рівнодоступною. Для нас, роботодавців, цей проект може стати ефективним інструментом підбору кращих співробітників, а для молодих спеціалістів - ліфтом у майбутнє, який зробить роботу мрії - реальністю. Будемо чекати перших результатів проекту і готові розглядати користувачів, які пройшли навчання, на заміщення вакантних посад в нашій компанії. Ми сподіваємося, що Академія навичок буде затребувана будь-якими компаніями, що працюють в Україні».
    У ході масштабних соціологічних досліджень були визначені найбільш актуальні для освоєння навички. Вже сьогодні слухачам академії доступні перші курси: Як визначити роботу мрії, Ефективне працевлаштування, Ораторське мистецтво, Тайм-менеджмент (самоорганізація), Нетворкінг, що об'єднані першою ціллю «Знайти роботу».
    До створення тренінгів залучені відомі українські тренери на волонтерській основі. Провідний вітчизняний тренер-практик з ораторського мистецтва Наталія Махно розповіла, що її рішення про участь у проекті - це соціальна відповідальність перед майбутнім поколінням України». Координатор проекту «Академія навичок» Марія Богуслав зазначила, що головними критеріями при розробці сайту стали світові тренди в он-лайн освіті та молодіжному працевлаштуванні, дані власного соціологічного дослідження з самоосвіти молоді, а також зручність у використанні сайту - всього за кілька секунд користувач зможе почати навчання, а керівники компаній - підібрати потрібних співробітників за допомогою спеціально розробленої технології.
    12 листопада напередодні Міжнародного Дня студента в рамках Молодіжного форуму в Колонній залі Київської міської державної адміністрації буде презентована повна версія порталу www.skillsacademy.com.ua.
    «Академії навичок» - це соціальний проект, що поєднує в собі онлайн-навчання молодих фахівців, з одного боку, і створення комунікаційної платформи для роботодавців з пошуку фахівців, з іншого.
    Місія проекту - побудова сильного суспільства, заснованого на знаннях.
    «Академія навичок» створена на базі найстарішої студентської організації України «Українська Студентська Спілка» (заснована в 1989 р., реалізувала понад 100 масштабних проектів, має представництва у всіх регіонах і більшості ВНЗ України). Пропоновані технології 2 роки апробовувалися в рамках соціального проекту «Центр Майбутнього: Золотий кадровий резерв» www.futurecenter.in.ua і є результатом впровадження 10-річного досвіду його команди.
    Всю додаткову інформацію можна отримати у координатора проекту Марії Богуслав
    050 387 8026 , 063 0456 476 , urban.boguslav @ gmail.com


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати