Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


На допомогу дослідникам, які працюють на вивчення україно -європейських зв'язків - Бібліотека Європейського сусідства

9 січня, 2014 р.

    Бібліотека Європейського сусідства: незамінний ресурс для пошуку документів про відносини ЄС з країнами-сусідами
    
    Ви шукаєте документ про відносини вашої країни з Європейським Союзом? Або намагаєтеся знайти офіційне повідомлення, яке стосується Європейської політики сусідства?
    
    Для цього завітайте до Бібліотеки Європейського сусідства (http://www.enpi-info.eu/library/) – онлайн-бази даних і документів щодо Європейської політики сусідства. Ресурс зручний у користуванні, адже знаходити необхідні матеріали можна за різними параметрами: за країною, за темою, за джерелом, за політикою, за датою публікації та за ключовим словом.
    
    У Бібліотеці зібрані ключові документи, які регулюють відносини між ЄС та його країнами-сусідами на Сході та Півдні. Зокрема, це можуть бути офіційні джерела ЄС та документи, які стосуються проектів у країнах Європейського сусідства, що фінансуються Євросоюзом. Також ресурс містить матеріали, які охоплюють широкий спектр інформації: від Угод про асоціацію та Звітів про прогрес країн-учасниць ініціативи у конкретних сферах до вузьких програмних документів.
    
    Кожен документ супроводжується коротким описом англійською мовою. Також його можна завантажити мовою оригіналу (переважно англійською і французькою), а також деякими іншими мовами.
    
    Бібліотека стане у пригоді насамперед для науково-дослідницьких центрів, викладачів ВНЗ, державних службовців, представників медіа-сектору та громадянського суспільства, а також для усіх тих, хто цікавиться Європейською політикою сусідства.
    
    Більше інформації:
    
    Ця новина на сайті ENPI-Info
    Бібліотека Європейського сусідства
    
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати