Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ГРОМАДИ ПРОДОВЖУЮТЬ САМООРГАНІЗОВУВАТИСЯ.

9 лютого, 2014 р.

    У Дніпровському районі міста Києва створено Народну раду
    7 лютого, відбулися збори громади Дніпровського району міста Києва з нагоди створення Дніпровської (районної у місті Києві) Народної ради.
    Участь у зборах взяли народні депутати України від Дніпровського району Чумак В.В., Ляпіна К.М., Іллєнко А.Ю., а також громадські та політичні активісти, лідери та керівники мікрогромад Дніпровського району.
    На зборах прийнято спільну заяву депутатів, політичних партій, громадських організацій району та Меморандум, в якому, зокрема, наголошується: «Турбуючись про долю майбутнього України, української столиці – міста Києва та її місцевих (районних) громад, а також про захист національного суверенітету країни, громада Дніпровського району міста Києва, найбільшого міського району України, утворила Дніпровську народну раду». Меморандум зачитав Депутат Київської міської ради VI скликання – Андрій Странников.
    Як зазначається в Меморандумі, мета створення ДНР, - це розбудова місцевого самоврядування в місті Києві, представницька та повноважна участь громади Дніпровського району у структурах нової народної влади.
    До основних принципів та програмних засад діяльності ДНР вписано, зокрема, пункти про відновленням місцевого самоврядування в столиці, відновлення ефективного управління містом Києвом за уповноваженням місцевої громади та проведення комплексу заходів з подолання корупції та хабарництва, створення умов для розвитку малого й середнього бізнесу в столиці. У Меморандумі також наголошується, що важливим є визначення та забезпечення соціальних стандартів життя киянина у відповідності до європейського рівня та реалізація соціально орієнтованої внутрішньої політики народної влади.
    Про персональний склад і напрямки роботи Дніпровської районної у місті Києві Народної Ради проінформував координатор ініціативної групи по створенню Дніпровської районної у місті Києві НародноЇ Ради Гордін В.М.
    


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю