Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Москва припинить військові дії в Україні - тільки після гарантії США не розміщувати ПРО в Європі.

4 березня, 2014 р.

    Як Вашингтон так і європейці - і особливо Великобританія - продовжують засуджувати російську військову агресію в Криму. Натомість, США і росіяни тихо увійшли в інтенсивні переговори по компромісу, котрий справді вирішить ситуацію в Україні.
    Москва наполягає на збереженні на своєму місці військових сил , які взяли під свій контроль Крим у минулі вихідні , але готова обговорювати умови для стримування російської армії від просування далі по Східній Україні. Перемовини між двома державами усіляко підтримують у Берліні. Німецький уряд докладає всіх зусиль , щоб розвіяти вітри війни що йдуть зі сходу. Канцлер Ангела Меркель і президент Росії Володимир Путін розмовляли у неділю ввечері по телефону і вирішили поговорити знову про способи просування переговорів . Наші джерела не змогли підтвердити , що Меркель казала президенту Бараку Обамі, коли вона повідомила його про розмову з Путіним , що "вона не була впевнена, що він був у контакті з реальністю. Він живе в іншому світі ", як це пишуть всі мирові ЗМІ. Натомість інші офіційні джерела повідомили , що замість цього канцлер запропонував Путіну, щоб російські війська були виведені з Криму у кілька етапів та їхнє місце посіли спостерігачі Євросоюзу. Вона також запропонувала , щоб Київський уряд надав гарантії утримання від займання регіонів, які звільняються від російської армії аби не нашкодити російськомовному населенню України. По суті , канцлер Меркель додала свій голос до композиції, яка складається в процесі консультацій в неділю, в штаб - квартирі ЄС і НАТО в Брюсселі , в якому міститься заклик до "всеосяжного політичного процесу в Україні , заснованого на демократичних цінностях , повазі до прав людини, меншин і верховенства права, який виконує демократичні сподівання всього українського народу ". У понеділок, міністри закордонних справ ЄС почали розглядати проблему того, як ці високі принципи можуть бути застосовані на практиці.
    Однак, за словами інших наших джерел, Путін після важких роздумів більше схиляється, до варіанту «практичних стратегічних вигод», коли Крим буде демілітаризований, і не загрожуватиме Росії біля її західного порогу.
    Справді, президент Росії сформулював свої вимоги для подальших переговорів у рамках чотирьох розділів:
    1 . Уряд у Києві повинен підписати зобов'язання утримуватися від будь-яких зв'язків з НАТО.
    2 . Ні США ані НАТО ані будь-яка інша держава ніколи не розгорне своїх радіолокаційних станцій на території України на суші , на морі або у повітрі. Треба сказати, що ця гарантія буде додатково покривати елементи ПРО і балістичних ракет, що розміщують Росія у своїх кордонів.
    3 . Обмеження будуть регламентувати види зброї , які будуть дозволені в українській армії.
    4 . Будуть створені місцеві військові формування для захисту російськомовного населення в регіонах проживання російськомовного населення.
    Путін підкреслив у бесіді з Меркель, що, поки домовленості з цих чотирьох умов не будуть досягнуті, російські війська залишатимуться там, де вони наразі знаходяться в Криму, і якщо це було пораховано можливим, вони просуватимуться ще й в інших частинах України . Цього списку вимог не було в заключній частині заключної доповіді міністра закордонних справ Сергія Лаврова в понеділок. Він просто сказав, що російські війська були потрібні в Україні "для захисту російських інтересів і громадян - до нормалізації політичної ситуації. «Росія» , за його словами , «здійснює захист прав людини проти " ультра націоналістичної загрози ".
    http://debka.com


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати