Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Всеукраїнська Асамблея організацій громадянського суспільства , звернулася до парламентів Японії , Китаю , США з пропозицією прийняти до свого складу деякі з регіонів Російської Федерації.

31 березня, 2014 р.

    ВАОГО , яка є однією з найбільших з « зонтичних організацій» громадянського суспільства України , звернулася до Парламентам Японії , Китаю , США , як до законодавчих зборів прикордонних з РФ країн , з проханням прийняти до свого складу такі російські регіони , відповідно: Японію - острів Сахалін і Курильські острови , Китай - Хабаровський , Приморський , Алтайський краї , США - Чукотську область . Також Асамблея закликала самовизначитися великі Євразійські нації: республіки - Якутію , Хакасию , Татарстан , Башкортостан , Калмикію , Тиву , Бурятию .
    Таке звернення направлено в Конгрес США , Палату представників Японії і Всекитайські збори народних представників у зв'язку з тим , що згадані вище російські регіони , мають право на самовизначення , як території населення націями і народностями , які свого часу були поневолені російськими агресорами без урахування междуранодних зобов'язань сторін .
    Зокрема , чукчі , як корінне населення Чукотки мають право на референдум , оскільки їх територія була анексована , шляхом розриву укладеного в 1778 році офіційного мирного договору з чукотським народом. Конгресу США пропонується дозволити Президенту США , використовувати збройні сили США для гарантій проведення чесного референдуму на території Чукотки.
    Японському парламенту пропонується повернути до складу Японії « північні території» окуповані після другої світової війни. ВАОГО нагадала , що 11 червня 2009 року, Нижня палата японського парламенту схвалила поправки до закону «Про спеціальні заходи щодо сприяння вирішення питання Північних територій і подібних йому», в яких міститься положення про приналежність Японії чотирьох островів Південнокурильської гряди. А в день 7 лютого, починаючи з 1982 року , в Японії проводиться День північних територій (так називають південні Курили ) .
    ВАОГО , також закликала Всекитайські збори народних представників , повернути собі шляхом проведення референдумів , в місцях компактного проживання етнічних китайців в Хабаровському , Приморському , Алтайському краях. Зокрема в Алтайському краї , в 2012 році , Китай і Росія розійшлися в думках , де має пролягати західну ділянку їх спільного кордону . У 1969 році , протистояння між Китаєм і Росією з цього територіального питання , вилилося у збройний конфлікт за острів Даманський .
    ВАОГО так - же закликала самовизначитися великі Євразійські нації: республіки - Якутію , Хакасию , Татарстан , Башкортостан , Калмикію , Тиву , Бурятию . Ці держави були анексірованни Росією в різні часи , але зберегли свою національну самобутність і культуру.
    Зараз , коли самою Росією були потоптані основи міжнародного права і безцеремонно , в порушення всіх міжнародних норм , окуповані території України , громадські організації України , обурені зухвалим і образливим втручанням деяких російських політиків у внутрішні справи суверенної української держави , вважають себе в праві « симетрично відповісти» деяким російським політикам , які дозволяють собі в хамському тоні робити сумнівні пропозиції іноземним парламентам про долю незалежної і суверенної держави.
    Асамблея вважає , що піратське і нецивілізоване поводження Росії щодо країни - сусідки , країни , яка ще зовсім недавно називалася «стратегічним партнером » РФ , розв'язує руки іншим незалежним державам , діяти адекватно в ім'я захисту власних національних інтересів. У тому числі закликати міжнародне співтовариство і національні парламенти і уряди різних країн , переглядати дії міжнародних договорів та актів.
    Джерело: https://www.facebook.com/my.kyany/photos/a.477247949020020.1073741829.476512662426882/609105372500943/?type=1&theater
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю