Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Росія здійснила акт агресії щодо України.

13 квітня, 2014 р.

    Російські війська ввійшли у Крим. Тому ми беремо на себе відвагу інформувати вас про події в Україні. Це ще одна точка зору. Ми постараємося бути об'єктивними.
    11 квітня – Генеральний прокурор Росії Юрій Чайка заявив, що не бачить підстав для видачі Україні Віктора Януковича.
    11 квітня – Конфлікт Москви і Києва загрожує обернутися повним припиненням залізничного сполучення між Україною і Росією.
    11 квітня – Україна зможе провести навіть опалювальний сезон за рахунок реверсного газу, але досі перебуває у переговорах з "Газпромом". "У нас відкриті коридори постачання з Польщі, Угорщини, але це невеликі потужності. Ми домовляємось зі Словаччиною про реверс", – розповів міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан. Єврокомісар з енергетики Гюнтер Еттінгер працює над планом, який допоможе Україні погасити деякі зі своїх газових рахунків до Росії.
    11 квітня – Більше 100 громадянам Російської Федерації, які підтримали рішення Президента РФ Володимира Путіна щодо військової анексії Криму, заборонили в'їзд на територію України – Служба безпеки України.
    11 квітня – Ідею відокремлення області (регіону) від України та приєднання до іншої держави підтримують лише 8% всіх українців (найбільше на Сході – Луганська та Донецька області – 18%, а найменше – у Західному регіоні – 0,5%).
    11 квітня – Експерти НАТО оприлюднили зроблені з супутника фото російських військових частин, розташованих біля російсько-українського кордону. Фото були зроблені кризовим центром Верховного командування військовими силами НАТО в Європі (SHAPE).
    http://www.aco.nato.int/imagery-reveals-destabilizing-russian-forces-near-ukraine-border-nato-plans-balanced-response-to-reassure-allies.aspx


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю