Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Прес-конференція на тему: «Свобода ЗМІ країн Східного партнерства у 2013 році: підсумки і прогнози»

16 квітня, 2014 р.

    17-го квітня 2014 року відбудеться презентація звітної публікації «Свобода медіа у країнах Східного партнерства-2013». Захід проходитиме з 12.00 до 13.00 в Інформагентстві «Українські новини» (вул. Еспланадна 20, станція метро «Палац спорту»). Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» представить огляд свободи медіа в Азербайджані, Білорусії, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні за 2013 рік, оголосить лідерів та аутсайдерів рейтингів і оцінок. Проект фінансується за підтримки Європейського Союзу.
    Під час презентації будуть висвітлені такі питання:
    медіа-ландшафти країн Східного партнерства: тенденції та виклики свободі ЗМІ регіону;
    динаміка Індексу свободи ЗМІ країн Східного партнерства за березень – грудень 2013 року, що вимірює ступінь дотримання основних прав та свобод журналістів у країнах шістки;
    новий контент сайту www.mediafreedomwatch.org, що відображає кращі практики обміну інформацією між медіа-спільнотами країн регіону.
    Дана публікація є підсумком першого року роботи проекту «ENP East Media Freedom Watch. Моніторинг свободи медіа країн Східного партнерства», який охоплює 6 країн регіону та здійснюється за сприяння ЄС.
    У роботі прес-конференції візьмуть участь такі експерти:
    Андрій Кулаков, програмний директор МГО «Інтерньюз-Україна»
    Оксана Романюк, виконавчий директор Інституту масової інформації
    Діана Дуцик, головний редактор сайту MediaSapiens (ГО «Телекритика»)
    Наталія Сад, координатор проекту МГО «Інтерньюз-Україна»
    Анатолій Марциновський, головний редактор сайту проекту
    Для акредитації, будь ласка, звертайтесь до Наталії Сад за тел. 050 930 84 39, nsad@internews.ua. Прохання акредитуватись до 17-го квітня 09.00.
    Довідка:
    Проект «ENP East Media Freedom Watch. Моніторинг свободи медіа країн Східного партнерства» покликаний сприяти захисту свободи слова та медіа у країнах шістки шляхом підвищення обізнаності громадськості на регіональному та міжнародному рівнях щодо ситуації зі свободою ЗМІ та журналістів регіону. Проект реалізується МГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Європейського Союзу та у співпраці з провідними медійними неурядовими організаціями: Єреванським прес-клубом (Вірменія), Союзом журналістів «Єні Несіл» (Азербайджан), Асоціацією «Зелена Хвиля» (Грузія), Центром незалежної журналістики (Молдова) та партнерами із Білорусії. Більше про проект http://mediafreedomwatch.org/ru/.
    Kyiv, April 14, 2014


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати