Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


4 липня: хроніка звільнення України

6 липня, 2014 р.

    (Громадський сектор Майдану, Львів, інформує:) Шановні колеги!
    Росія здійснила акт агресії щодо України, анексувавши Крим. Зараз вона ввела терористично-диверсійні групи у Східну Україну. Мета – не допустити легальних виборів президента. Тому сьогодні життя Східної України перетворене на суцільний жах в середині Європи. На наших очах знищується наша країна. Тому ми беремо на себе відвагу інформувати вас про події в Україні. Це ще одна точка зору. Ми постараємося бути об'єктивними.
    4 липня – На території Луганської області знаходяться 20 танків і 122 одиниці бронетехніки, які туди потрапили з боку Росії – керівник управління інформаційної безпеки Нацгвардії Юрій Стець
    4 липня – Росія готує нову хвилю дестабілізації ситуації у восьми областях на Півдні і Сході України на вересень-жовтень цього року – секретар РНБО Андрій Парубій.
    4 липня – Президент Петро Порошенко у телефонній розмові з Верховним представником Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон заявив, що Україна готова провести 5 липня засідання Трьохсторонньої контактної групи щодо припинення вогню.
    4 липня – Голова СБУ Валентин Наливайченко заявляє, що терористи розшукують людей, які брали участь виборах президента, за домашніми адресами. "Їх змушують йти у невільницьку працю рити траншеї для бойовиків. А якщо людина відмовляється від невільницької праці, то вони вбивають людей, застосовують тортури, а дітей у цих сім'ях у примусовий спосіб відокремлюють від батьків".
    4 липня – Один з лідерів бойовиків Ігор Гіркін (Стрелков) заявляє про значні втрати в своїх рядах. Він заявляє, що "ополченці починають втрачати волю до боротьби". А також він традиційно закликає Росію про допомогу.
    4 липня – Росія зосередила на кордоні з Україно майже 50 тисяч військових та 160 танків – оперативні дані групи "Інформаційний спротив", які опублікував Дмитро Тимчук.
    Постскриптум: Будь ласка, розповсюдьте цю інформацію якомога ширше.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю