Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


4 липня: хроніка звільнення України

6 липня, 2014 р.

    (Громадський сектор Майдану, Львів, інформує:) Шановні колеги!
    Росія здійснила акт агресії щодо України, анексувавши Крим. Зараз вона ввела терористично-диверсійні групи у Східну Україну. Мета – не допустити легальних виборів президента. Тому сьогодні життя Східної України перетворене на суцільний жах в середині Європи. На наших очах знищується наша країна. Тому ми беремо на себе відвагу інформувати вас про події в Україні. Це ще одна точка зору. Ми постараємося бути об'єктивними.
    4 липня – На території Луганської області знаходяться 20 танків і 122 одиниці бронетехніки, які туди потрапили з боку Росії – керівник управління інформаційної безпеки Нацгвардії Юрій Стець
    4 липня – Росія готує нову хвилю дестабілізації ситуації у восьми областях на Півдні і Сході України на вересень-жовтень цього року – секретар РНБО Андрій Парубій.
    4 липня – Президент Петро Порошенко у телефонній розмові з Верховним представником Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон заявив, що Україна готова провести 5 липня засідання Трьохсторонньої контактної групи щодо припинення вогню.
    4 липня – Голова СБУ Валентин Наливайченко заявляє, що терористи розшукують людей, які брали участь виборах президента, за домашніми адресами. "Їх змушують йти у невільницьку працю рити траншеї для бойовиків. А якщо людина відмовляється від невільницької праці, то вони вбивають людей, застосовують тортури, а дітей у цих сім'ях у примусовий спосіб відокремлюють від батьків".
    4 липня – Один з лідерів бойовиків Ігор Гіркін (Стрелков) заявляє про значні втрати в своїх рядах. Він заявляє, що "ополченці починають втрачати волю до боротьби". А також він традиційно закликає Росію про допомогу.
    4 липня – Росія зосередила на кордоні з Україно майже 50 тисяч військових та 160 танків – оперативні дані групи "Інформаційний спротив", які опублікував Дмитро Тимчук.
    Постскриптум: Будь ласка, розповсюдьте цю інформацію якомога ширше.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій