Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Восени цього року може відбутися Конференція донорів та інвесторів, яка розглядатиме питання подальшої фінансової допомоги Україні.

8 липня, 2014 р.

    Про це йдеться у Висновках засідання високого рівня щодо координації та реалізації міжнародної підтримки, яка відбулася у Брюсселі 8 липня.
    На зустрічі обговорили план дій з підготовки можливої Конференції донорів та інвесторів восени цього року, зокрема створення спільного підготовчого комітету. Донори також допоможуть Україні підготувати Програму дій з економічного відновлення та зростання на 2014-2016 роки, що включатиме в себе можливі джерела фінансування. У цьому контексті Уряд України запросить донорів спільно оцінити фінансові потреби, необхідні для реалізації пріоритетних завдань.
    Україна, зі свого боку, презентувала свої плани створення центрального органу влади, що наглядатиме за виконанням Угоди про асоціацію. Українська сторона також розповіла про свої нинішні потреби у фінансовій та технічній допомозі, зокрема щодо зміцнення державного кордону, забезпечення термінових потреб внутрішніх переселенців, розробку спеціальної програми врегулювання після кризи на Донбасі та створення Гарантійного фонду.
    Україна також презентувала ті галузі, які можуть стати найцікавішими для інвесторів, передусім у царинах сільського господарства та енергетичної безпеки, зокрема сфери енергоефективності, модернізації газотранспортної системи та забезпечення реверсних газових поставок.
    Учасники події також висловили свою «підтримку України в цей ключовий перехідний період» та знову наголосили на своїй «повній підтримці територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України».
    На зустрічі донорів, що відбулася 8 липня, взяли участь Європейський Союз, його держави-члени, Україна, інші донорські країни (США, Канада, Японія, Норвегія, Швейцарія), міжнародні організації (Рада Європи, ОБСЄ, Програма розвитку ООН, ОЕСР) та міжнародні фінансові інституції (Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Міжнародний валютний фонд (як спостерігач), Світовий банк, Французька агенція розвитку, Німецький банк розвитку (KfW) та організації громадянського суспільства. Зустріч відкрили Єврокомісар з розширення та політики сусідства Штефан Фюле та Віце-прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю