Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Громадський сектор Майдану, Львів, інформує: Шановні колеги!

9 вересня, 2014 р.

    Коли у 1938 році Велика Британія та Франція віддали Чехословаччину Гітлеру в їх дім прийшов не мир, а війна. Коли у 1941 році США гадали, що війна десь далеко в Європі, Перл Харбор нагадав, що вона у них вдома. Коли у 2008 році Європа та Америка не підтримали Грузію, то Війна прийшла ближче до Парижа та Берліна – в Україну. Коли у 2014 році Європа та Америка ніяк не можуть відважитися реально підтримати Україну, війна прийшла до їх нідерландських, британських, французьких, німецьких, австралійських сімей. Від війни та нестримної агресії не втечеш, не відкупишся – вона прийде до тебе, якщо їй не протиставитись з усією можливою рішучістю.
    
    8 вересня – Президент Петро Порошенко повідомив, що після анонсування його візиту до Маріуполя, терористи обстріляли блокпости українських військ. Однак Президент все ж відвідав це місто, яке стало символом опору окупантам.
    
    8 вересня – У НАТО зафіксували активізацію участі російської армії в конфлікті на Донбасі – заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу
    
    8 вересня – Прес-секретар президента України Святослав Цеголко повідомив, що на сьогоднішній день звільнені з полону 648 людей, більше 500 планується ще звільнити.
    
    8 вересня – Українські військові в односторонньому порядку дотримуються режиму припинення вогню, а терористи продовжують обстріли позицій та блокпостів сил антитерористичної операції в Нижній Кринці, Авдіївці, Попасній, Нікішено, Майорську, Кіровському, Фащівці.
    
    8 вересня – Головна суть домовленостей, досягнутих у Мінську: Третина окупованої на даний момент території Донбасу, згідно з мінським протоколом, отримає особливий статус, але вони залишаться (очевидно що формально) в складі цілісної України – лідер партії "Блок Петра Порошенка", радник президента Юрій Луценко. За словами радника президента, ця зона може бути ізольована і обнесена інженерними спорудами. Тобто Путін таки добився легалізації нового "придністровя". Про Крим не говориться ні слова. Чи це означає, що Донбас і Крим здали всі – і наші лідери, і наші союзники?
    


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати