Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Освіта МВА для держслужбовців (анонс)

5 грудня, 2014 р.

    10 грудня о 14:00 22 фахівця Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) отримають дипломи МBА. Впродовж 2-ох років чиновники навчались на престижній програмі у рамках Проекту ЄС «Розбудова спроможності Державного Агентства з енергоефективності та енергозбереження України» для керівників середньої та вищої ланки. Церемонія закриття програми відбудеться у Міжнародному інституті менеджменту в Києві.
    Питання енергоефективності та відновлюваних джерел енергії мають стратегічну важливість для забезпечення сталого розвитку України та її інтеграції у Європейське співтовариство. Беручи до уваги ці ключові завдання, ЄС запровадив реалізацію міжнародної програми МBА, спеціально створеної для керівників вищої та середньої ланки Державного Агентства з енергоефективності та енергозбереження України.
    Програма складалась з основних дисциплін за програмою МBА, спеціалізованих курсів у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії, а також тижня стажування в Іспанії. Очікується, що після закінчення навчання випускники програми сприятимуть реалізації політики у сфері енергоефективності України, вдосконалюватимуть та посилюватимуть роль Держенергоефективності. Програма також має сприяти розширенню державно-приватного партнерства та дозволить державним службовцям використовувати більш демократичні та сучасні методи управління.
    Запрошуємо журналістів відвідати:
    Що? Церемонію закриття програми МВА
    Коли? 10 грудня, о 14:00. Прес-конференція розпочинається о 15:00.
    Де? Міжнародний інститут менеджменту, вул. Шулявська 10/12-B, Київ
    Основні спікери: Ян Томбінскі, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні; Дмитро Шимків, заступник Голови Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ; Сергій Савчук ,Голова Державного Агентства з енергоефективності та енергозбереження України; Олександр Домбровський, народний депутат України; Ірина Тихомирова, Президент Міжнародного інституту менеджменту (MIM-Київ).
    З питань акредитації звертайтесь до Ганни Ісаєвої за тел. +38 (044) 585-02-68, e-mail: ia@mim.kiev.ua та Ірини Саїдової (Експерт з питань зв'язків із громадськістю) за тел.. +38(068) 8381818, irina.saidova@cscl.biz.
    Довідково. «Програма МBА для Держенергоефективності» була розпочата за підтримки Європейського Союзу у рамках Проекту «Розбудова спроможності Державного Агентства з енергоефективності та енергозбереження України», що реалізується Консорціумом на чолі з Hulla &Co. Human Dynamics KG, Австрія. Навчання для отримання ступеня Магістра ділового адміністрування було проведено на базі Міжнародного інституту менеджменту (MIM-Київ).
    


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю