Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Представництво ЄС завітає з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні» до Чернігова

9 лютого, 2015 р.

    12 лютого 2015 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Чернігів, де зустрінеться з представниками влади, медіа та громадськості. Також в місті пройде зустріч координаторів та активістів Євроклубів південних регіонів України з чернігівськими євроклубівцями та представниками ЄС.Візит розпочнеться з низки зустрічей делегації Представництва ЄС з керівництвом місцевої обласної та міської виконавчої влади. Сторони обговорять можливості для співпраці між Чернігівщиною та Європейським Союзом, а також визначать пріоритетні напрямки економічного та соціального розвитку Чернігова та області.
    Інші заходи в рамках офіційного візиту:
    · Зустріч з студентами, молоддю та викладачами у Чернігівському центрі європейської інформації
    Коли? 12 лютого 2015 року, з 14:30 до 15.30
    Де? Чернігівський центр європейської інформації (пр-т. Миру, 43, приміщення центру підвищення кваліфікації, аудиторія №3)
    Студенти та викладачі, а також усі зацікавлені європейською тематикою, запрошуються на зустріч з дипломатами ЄС для обговорення відносин між Україною та ЄС, необхідних реформ в контексті імплементації Угоди про Асоціацію, допомоги Україні від ЄС. Також, під час зустрічі учасники дізнаються про можливості навчання і у європейських університетах та інституціях.
    · Зустріч з місцевими журналістами та громадськими активістами
    Коли? 12 лютого 2015 року, з 17:00 до 18.00
    Де? Експертний клуб «Чиста політика» (вул. Полуботка, 6-А)
    Представництво ЄС в Україні запрошує журналістів та громадських активістів Чернігова на зустріч з дипломатами ЄС для обговорення відносин між Україною та ЄС, імплементації Угоди про Асоціацію, підтримки роботи громадських організацій та співпраці з медіа.
    До візиту делегації Представництва ЄС до Чернігова також приурочена зустріч координаторів та активістів Євроклубів. Євроклубівці з південних регіонів України відвідають Чернігів та поспілкуються з представниками місцевих Євроклубів, обміняються досвідом проведення різноманітних заходів. У Чернігові захід відбудеться на базі Євроклубу Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, керівником якого є Гусак Регіна.
    Візит делегації Представництва ЄС в Україні відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво проводить протягом року в різних містах України. Мета кампанії – пояснити важливість впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та Євросоюзом.
    За детальнішою інформацією про заплановані заходи звертайтеся до Ольги Гуртовенко, телефон +38(050)820-27-77, ogurtovenko@internews.ua.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю