Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЄС надає 1,5 млн. євро для допомоги внутрішньо переміщеним особам в Дніпропетровській області

26 лютого, 2015 р.

    Європейська Комісія профінансує проект вартістю 1,5 млн. євро, в рамках якого внутрішньо переміщені особи (ВПО) в Дніпропетровській області отримають житло, а також соціальну, медичну та юридичну допомогу. Проектом передбачається надання допомоги тисячам ВПО з Луганської та Донецької областей, а також Автономної Республіки Крим, які знайшли притулок у Дніпропетровській області.
    Надані кошти будуть використані для створення належних житлових умов для ВПО, зокрема для ремонту, реставрації та меблювання приміщень у 7 містах Дніпропетровської області. Крім цього переміщені громадяни отримають речі першої необхідності. Протягом найближчих місяців понад 2000 осіб з-поміж найбільш вразливих груп ВПО (жінки, діти, люди похилого віку) будуть розселені у відремонтованих та пристосованих до їхніх потреб приміщеннях.
    «Дуже важливо забезпечити належними житловими умовами тих, хто був змушений залишити свої домівки та знайти тимчасовий притулок в Дніпропетровській області. У зв’язку з цим, у співпраці з місцевими органами влади та громадянським суспільством ми ставимо перед собою мету забезпечити внутрішньо переміщених осіб пристойними умовами проживання, щоб вони могли розпочати опікуватись такими питаннями як навчання дітей у школах та працевлаштування», - зазначив Беренд Де Гроот, керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні.:
    Проект реалізує благодійний фонд «Допомога Дніпра» за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, яка надає відповідні приміщення для розселення ВПО. Ці приміщення залишатимуться у комунальній та державній власності,а надалі їх використовуватимуть для соціальних потреб.
    Довідка: Цей проект є частиною пакету фінансової підтримки в розмірі 17 млн. євро. Ці кошти спрямують на допомогу ВПО у 18 областях України. Пакет фінансової підтримки передбачає забезпечення житлом, медичними послугами, сприяння ініціативам зі створення робочих місць, відновлення інфраструктури та допомогу університетам, які переїхали з окупованих територій.
    Цей пакет допомоги доповнює поточну гуманітарну допомогу, а також покриває потреби, визначені звітом "Оцінка шляхів відновлення та будівництва миру в Україні", який вчора презентував Кабмін спільно з ЄС, Світовим банком та Організацією Об'єднаних Націй. Цей звіт аналізує, яке безпосереднє втручання необхідне для відновлення основних соціальних послуг, ключової інфраструктури, створенню сприятливих умов для ВПО, і закладає основи для соціально-економічного відновлення. Проект також запропонує ініціативи для підтримки соціальної згуртованості та примирення, які можуть пом'якшити напругу, що виникла в українському суспільстві внаслідок конфлікту.
    Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Віталія Литвина,
    тел. +38 (056) 742 86 83, litvin@adm.dp.gov.ua.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю