Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


День інновацій у медіа

13 квітня, 2015 р.

    Українська Асоціація Видавців (УАВПП) та Проект Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі» запрошують вас взяти участь в першому в Україні «Дні інновацій у медіа». Він відбудеться 14 квітня 2015 року у Києві.
    
    Про точне місце та детальну програму ми повідомимо вже у понеділок – слідкуйте за нашою розсилкою та шукайте відповідну групу у Фейсбук.
    
    «День інновацій у медіа» – це практична конференція, головна мета якої – познайомити вас з вже реалізованими прикладами успішних проектів у контенті, які дали медіа дуже високі результати у вигляді збільшення аудиторії, зростання рейтингів та довіри читачів.
    
    Усі спікери та панелісти – люди з різноманітним позитивним досвідом, які охоче поділяться ним із вами, нададуть відповіді на запитання, подискутують один з одним під керівництвом досвідчених модераторів.
    
    Спікерами будуть Чарльз Емпонсах, медіа продюсер у Раді Європи (Страсбург), Руслан Дейниченко, викладач медіаменеджмент у Школі журналістики НауКМА (Київ) та Тетяна Рєпкова, ведуча Клубу Медіаменеджерів (Париж).
    
    Серед панелістів - Антон Подлуцький, головний редактор РБК Україна, який поділиться досвідом створення «смачних» матеріалів, Сергій Гузь, який розповість про досвід газети «Наш репортер» (Дніпродзержинськ) у дотримуванні жорсткого балансу, без чого тиражі скорочуються, Микола Гавриляк, який розкаже як власне бачення цікавої для читачів інформації дозволило йому швидко розвинути персональний блог у відвідуваний сайт «Типовий Франківськ», Катя Венжик, яка поділиться внутрішніми секретами виникнення проектів, які сьогодні знає майже вся країна (наприклад, «Не дай русскому») та ще багато інших.
    
    Запрошуємо вас взяти участь у цій унікальній події.
    Організатори просять усіх бажаючих реєструватись онлайн – за допомогою веб-форми, яка доступна за посиланням.
    
    «День інновацій у медіа» сфокусований, в першу чергу, на потреби журналістів та редакторів регіональних ЗМІ. Але взяти участь можуть усі бажаючі.
    
    Учасникам з регіонів Проект Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі» відшкодує вартість квитків до Києва і назад, але виключно у стандартних межах – проїзд звичайними автобусами (не люкс-класу) та потягом не вище «купе».
    
    За детальною інформацією звертайтеся до
    Ольги Сергієнко, менеджера з сервісу УАВПП, organizator@uapp.org, 044-425-58-21; 050 415 3424


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю